Skocz do zawartości

Kleń


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
17 minut temu, ArekH napisał(a):

Za Mistrza tu robisz. 

Chyba muszę zacząć łapić😂😂😂

Maestro, kiedy pojedynek na klenie, wszak doświadczenie masz większe. Wybierz rodzaj broni i miejsce pojedynku, gorzej będzie to zrealizować w jednym czasie 🥃🥃🥃

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grendziu napisał(a):

Chyba muszę zacząć łapić😂😂😂

Maestro, kiedy pojedynek na klenie, wszak doświadczenie masz większe. Wybierz rodzaj broni i miejsce pojedynku, gorzej będzie to zrealizować w jednym czasie 🥃🥃🥃

 

Problem w tym Darku, że Moje łowiska legły.(kłopot uzależnienia od jednej wody) Krzyś to Jasiu wędrowniczek. Ma wiele małych rzek których ja mało ugryzłem bo nie wiele znam. W tym roku już szykuję arsenał na Wartę bo nie należę do kolędników. Typ pracy mnie ogranicza. @Bartek.B Bardzo by nam pewnie pomógł, ale raczej też niezbyt skłonny do dzielenia się miejscówkami. Myślę o rzece Myśli. Jest w zasięgu i typ wody sprzyja. Powstrzymuje lenistwo. Wracając po północy po służbie, a na drugi dzien trzeba przed trzecią wstać, to już nie ta energia i zaangażowanie by cały dzień szukać by choć rzekę znaleźć. Nie poddaję się. Coś musimy wymyśleć. Nie chcę nad jeziora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Masz piękna rzekę pod nosem, a jak wychylisz trochę bardziej głowę, to jedne z najcudowniejszych rozlewisk w Europie, tam klenie są i być będą, a z czasem pójdą w górę rzeki, jak i część z nich już dawno wpłynęła także do Odry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko cieniasy dziś nie pojechały na ryby. byłem, padało i wiało. nie mój dzień. 3 klenie 40+ i 2 podobne jazie. niestety spiąłem 3 najwieksze klenie w tym roku. namierzyłem stado i jestem pewien, że była tam ryba pod 70 cm. widziałem je z 5 metrów. nawet kolor miał francol inny. masakra

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ArekH napisał(a):

Bardziej myślałem o wspólnym wypadzie. Nie sprzedam Twoich tajemnic. Za Mistrza tu robisz. 

wszystko możliwe, o ile ze mną wytrzymasz 😁

Edytowane przez christhof70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było wyskoczyć, posiedzieć w trzcinach i zobaczyć czy nie wypadłem z formy. Podszedłem bardzo ascetycznie do tematu i praktycznie nie nęciłem. Niestety klenie są na żarciu i trzeba było zmienić taktykę. Po zrobieniu zadymy w wodzie odpaliły się jak na zawołanie. Lekcja z dziś taka, że trzeba mieć więcej zanęty.

IMG_1295.jpg

IMG_1304.jpg

IMG_1305.jpg

IMG_1335.jpg

IMG_1360.jpg

IMG_1365.jpg

IMG_1381.jpg

IMG_1391.jpg

  • Like 3
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Bartek.B napisał(a):

Trzeba było wyskoczyć, posiedzieć w trzcinach i zobaczyć czy nie wypadłem z formy. Podszedłem bardzo ascetycznie do tematu i praktycznie nie nęciłem. Niestety klenie są na żarciu i trzeba było zmienić taktykę. Po zrobieniu zadymy w wodzie odpaliły się jak na zawołanie. Lekcja z dziś taka, że trzeba mieć więcej zanęty.

IMG_1295.jpg

IMG_1304.jpg

IMG_1305.jpg

IMG_1335.jpg

IMG_1360.jpg

IMG_1365.jpg

IMG_1381.jpg

IMG_1391.jpg

drobica nie obgryza chliba i pasty? ja szału czasami dostaje. ostatnio zabrałem wątróbkę i jeszcze gorzej. w locie opierdzielały. na kulki póki co nie chcę jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, christhof70 napisał(a):

drobica nie obgryza chliba i pasty? ja szału czasami dostaje. ostatnio zabrałem wątróbkę i jeszcze gorzej. w locie opierdzielały. na kulki póki co nie chcę jeszcze

Cała drobnica u mnie na rzece siedzi na zimowiskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...