Skocz do zawartości

Kleń


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

śniegowa aura, przeraźliwie zimno, ale się opłaciło. tylko feeder, bo na spławik mi się nie chciało. 12 pięknych rybek: 9 jazi i 3 klenie. tylko 3 ryby niewiele poniżej 45 cm, pozostałe do 52cm. no grzechem by było marudzić

IMG_0778.JPG

IMG_0780.JPG

IMG_0781.JPG

IMG_0782.JPG

IMG_0783.JPG

IMG_0784.JPG

IMG_0785.JPG

IMG_0786.JPG

IMG_0787.JPG

Edytowane przez christhof70
  • Like 7
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Splot napisał(a):

@christhof70 duża jest rzeka (w porównaniu do Odry czy Warty)na której łowisz?

10-20 metrów, ale na tych najszerszych miejscach mniej bywam. inna ma od 2 do 6 metrów, a 3 pozostałe to różnie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ArekH napisał(a):

Kuźwa, przecież w Polsce nie ma ryb. Pustynia. Nie zaburzaj innym koncepcji. Na dodatek w lutym. 🤣

Bartek zapewne potwierdzi, bo ja żaden spec, ale trzeba się porozglądać po okolicach, zapłacić parę razy frycowe, poświęcić sezon na jako takie rozpoznanie i można się miło zdziwić😁

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem wywalony z kapci doszczętnie. wczoraj zimno, wiej, momentami śnieg i 12 pięknych ryb, które mnie zadowoliły. dzisiaj plaża, lampa, cieplutko, wysokie ciśnienie nie tylko w powietrzu, ale i mi skoczyło coś za mocno. od 10 30 do 13 feeder bez dotyku. przelot i spławik. do 15 łowię 9 ładnych jazi i zmiana ponownie na feederka. do 16 jeden jaź. przelot, bo chciałem klenia. trafiam dwa: 40 i 47 cm, ale mega spasiony. o 17 55 skończyłem. jakoś mam mieszane uczucia. miałem pod wieczór towarzysza😁

IMG_0788.JPG

IMG_0790.JPG

IMG_0791.JPG

IMG_0792.JPG

IMG_0793.JPG

Edytowane przez christhof70
  • Like 3
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ArekH napisał(a):

Kuźwa, przecież w Polsce nie ma ryb. Pustynia. Nie zaburzaj innym koncepcji. Na dodatek w lutym. 🤣

w okręgu gorzowskim masz przynajmniej 3 mega kleniowe wody😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, christhof70 napisał(a):

w okręgu gorzowskim masz przynajmniej 3 mega kleniowe wody😁

Cyknij na Priv Mistrzu. Ja uległem Odrze, bo łatwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...