Skocz do zawartości

Kleń


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, ArekH napisał(a):

Cyknij na Priv Mistrzu. Ja uległem Odrze, bo łatwo!

No właśnie coś w tym jest. Dlatego podziwiam takich wędkarzy jak @christhof70 i @Bartek.B bo łowić na małej wodzie takie ryby to już wyższa szkoła wędkowania.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Splot napisał(a):

 bo łowić na małej wodzie takie ryby to już wyższa szkoła wędkowania.

"Nasajprzód" trzeba chcieć ją znaleźć Michale i tam dojechać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Splot napisał(a):

Dlatego podziwiam takich wędkarzy jak @christhof70 i @Bartek.B

Jeszcze bardziej bym Ich podziwiał jak by się chłopaki wysilili czasem i opisali swoje taktyki, techniki i budowy zestawów a nie jedynie wydłużali nam mordy wynikami. Niewiele mam okazji wędkować na ciurkach, a taka wiedza by mi się przydała, zaczerpnięta od fachmanów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ArekH napisał(a):

Jeszcze bardziej bym Ich podziwiał jak by się chłopaki wysilili czasem i opisali swoje taktyki, techniki i budowy zestawów a nie jedynie wydłużali nam mordy wynikami. Niewiele mam okazji wędkować na ciurkach, a taka wiedza by mi się przydała, zaczerpnięta od fachmanów. 

@Bartek.B opisuje swoje techniki i tajniki na swojej stronie na fejsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ja mam opisywać? u mnie wszystko jest szczytem prostoty i leserstwa. zestawy dla małp( z szacunkiem dla tych zwierząt), prowadzenie zestawu spławikowego jak za mieszka 1, nic nowego nie wnosi. powtarzam, kluczem jest odpowiednie ustawienie się i podanie przynęty. nie ma znaczenia jaka metoda połowu. no wiadomo, że jakąś tam technikę trzeba wypracować zwłaszcza przy wypuszczance, ale cudów tam nie ma. sporo reguluję obciążeniem głównym zależnie od układu prądów w danym miejscu. np. górą rzeka płynie 2x szybciej niż dołem, to trzeba korektę zrobić albo skrócić czy wydłużyć przypon.  no to takie duperele, które mogą, ale nie muszą wpływać na wyniki. ogólnie musi zagrać, żeby posłuchali 😁

Edytowane przez christhof70
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Splot napisał(a):

@Bartek.B opisuje swoje techniki i tajniki na swojej stronie na fejsie.

nie opisuje najważniejszego ( i dobrze) czyli recepty jakiej ludzie by chcieli. sam zestaw, przynęta to pikuś,  jakie wędki, żyłka, haczyki. to są narzędzia, ale często taki zabieg zadziała. sprzedaż kulek masive baits pójdzie w górę 😁

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Splot napisał(a):

@Bartek.B opisuje swoje techniki i tajniki na swojej stronie na fejsie.

Nie mam Fejsa Michale i nie zamierzam mieć. Dogryzam czasem chłopakom by na forum się coś działo.😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, christhof70 napisał(a):

nie opisuje najważniejszego ( i dobrze) czyli recepty jakiej ludzie by chcieli. sam zestaw, przynęta to pikuś,  jakie wędki, żyłka, haczyki. to są narzędzia, ale często taki zabieg zadziała. sprzedaż kulek masive baits pójdzie w górę 😁

Ale dla mnie jako laika w przepływance pokazanie jak montować zestaw, jakie średnice i wielkości na zestawie są istotne.  Dzięki temu wiem, że nie popełniam błędu łowiąc na przypony 0,14-0,16 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ArekH napisał(a):

Nie mam Fejsa Michale i nie zamierzam mieć. Dogryzam czasem chłopakom by na forum się coś działo.😉

Arek ludzi najbardziej interesuje pinezka z google maps :)

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bartek.B napisał(a):

Arek ludzi najbardziej interesuje pinezka z google maps :)

I wędka, i kołowrotek! I cudowna przynęta! Te młode łby wszystko sprowadzają do opakowania.

A to nie zawody, gdzie starając się być profesjonalnym i nie tracić czasu w trakcie łowienia, trzeba nabrać tego bagażu, bo tak jest.

Tu się czasem trzeba wj... po jajca, zanim się dojdzie do suchego brzegu. I to jest inne łowienie. A ćwokom nawet pinezka nie pomoże, bo jak to? Mam odejść na 2 kilosy od auta? 🤣

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...