Skocz do zawartości

Kleń


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, ArekH napisał(a):

@christhof70 Jakie zalewajki się Tobie najlepiej sprawdzają do pelletu haczykowego? 

hot demon i bloodworm od starbaits. wątroba ze spotten fin, halibut z lorpio, squid liver z dynamita, tutti-frutti czy tam strawberry-frutti od mainline. i ni ma najlepiej, trza trafić. wszystkie dobre. pewnie są lepsze jak i gorsze, bo mnogo tego. ja nie jestem tester i mam takie😁

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, christhof70 napisał(a):

ja nie jestem tester i mam takie😁

Dla tego podpytuję doświadczonych kolegów. Zbieractwo, prócz kołowrotków mi już minęło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wszystko było na nie. zimno, pełnia, ciśnienie 1040, no do wuja niepodobna. zajechał na 12. zanim zamarzł dwa szybkie klenie 45 i 47 cm i dwa brania spaprane. tylko feederek dziś. 

IMG_0759.JPG

IMG_0760.JPG

IMG_0761.JPG

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeci raz pojechał tam gdzie jest milion płoci. dzisiaj  tylko z feederem i pastą serową na dwie wersje. celem było złowienie więcej niż dwóch kleni. złowił 11, ale 7 poniżej 40cm, cztery już fajne: 2x43 i 2x47 cm. płoci wpadło z 15 sztuk, ale około 10 po 30cm. jedna perełka 34cm. zadowolony

IMG_0762.JPG

IMG_0763.JPG

IMG_0764.JPG

IMG_0765.JPG

Edytowane przez christhof70
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Adolf napisał(a):

@christhof70 na dolnej Odrze, na Parnicy czy co tam jeszcze macie, takie płoteczki małe się wydają, bynajmniej kiedyś łowiło się od kg w górę 😉

od 3 kg. k................. jak takie coś słyszę to mi się nóż otwiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, christhof70 napisał(a):

od 3 kg. k................. jak takie coś słyszę to mi się nóż otwiera

2,62kg 🫠🫠🫠 w Margoninie kiedyś łowilem do 2kg wzdręgi o 1 w nocy 😄😄😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Adolf napisał(a):

2,62kg 🫠🫠🫠 w Margoninie kiedyś łowilem do 2kg wzdręgi o 1 w nocy 😄😄😄

ja miałem płoć 80cm i 4 kg. dawno było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, christhof70 napisał(a):

ja miałem płoć 80cm i 4 kg. dawno było

Nie no ładna jest, graty za samozaparcie, mi nadal nie chce się łapić, jakoś od kwietnia, maja tamtego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem wykończony. najdłuższy wypad w tym roku. pierwsze branie i ryba, kleń 42 cm o 14 10, po 4 godzinach. o 15 kolejna ryba, jaź 42 cm. do 16 55 łowię jeszcze 7 jazi w podobnej wielkości i fajnego klenia. do 14 łowiłem feederem, potem spławik. tylko najlepsze miejscówki, bo aura była fatalna i nie wróżyła. jak słońce zaczęło sie obniżać rybki stały się aktywne

IMG_0766.JPG

IMG_0767.JPG

IMG_0768.JPG

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...