Skocz do zawartości

Kleń


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Hotpoint napisał:

@christhof70 daj pineskę na Google, bo nie wiemy gdzie byłeś ?

???

łażę po trzech rzeczkach u mnie i po trzech w wlkpolsce ? . w planach jeszcze dwie . jedna to gruby kaliber : gwda . jak znajdę ryby będzie ciekawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielny wypad. Pogoda pod psem, ale warto było się pomęczyć. Odcinek mocno szuwarowo-bagienny z dużymi spowolnieniami nurtu. Ogólnie 5 szt. każdy w granicach 50cm. W weekend tam wracam, bo nie doszedłem gdzie chciałem. 

IMG_0383.JPG

IMG_0414.JPG

  • Like 4
  • Thanks 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Bartek.B napisał:

Niedzielny wypad. Pogoda pod psem, ale warto było się pomęczyć. Odcinek mocno szuwarowo-bagienny z dużymi spowolnieniami nurtu. Ogólnie 5 szt. każdy w granicach 50cm. W weekend tam wracam, bo nie doszedłem gdzie chciałem. 

IMG_0383.JPG

IMG_0414.JPG

Albo grubo, albo wcale, to mi się podoba ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartek.B napisał:

Niedzielny wypad. Pogoda pod psem, ale warto było się pomęczyć. Odcinek mocno szuwarowo-bagienny z dużymi spowolnieniami nurtu. Ogólnie 5 szt. każdy w granicach 50cm. W weekend tam wracam, bo nie doszedłem gdzie chciałem. 

IMG_0383.JPG

IMG_0414.JPG

no piękne . dobrze ,że mało takich wędkarzy co w takie tereny zapuszczają , bo by nam wszystko pożarli . u mnie w mieście okoniarze , a tak po 180 sztuk w łeb dziennie i sandaczowcy kacz relise , tak średnio po 5 na dzień . długość w cm nieważna . ? trzeba samemu łazić ,choć czasami by się chciało pysk do kogoś otworzyć . a tak serio w bagnach zawsze są kloce . i klenie i pstrągi ,ale ja nienawidzę takiego terenu .wykańcza mnie fizycznie w pół godziny ,ale i tak wchodzę jak mam tam pstrągi . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grendziu napisał:

Kupię wędkę na klenia, bo się dzieje i wszyscy go łapią, a w zawodach trzeba wygrać ???

Ktoś coś poleci?

ja używam granatowej i czarnej , no może grafit ciemny . bardzo dobre kije ? pod spławiczek . 420cm c.w jedna do 20 , druga do 30 ? .polecam . a na spinning często ta wiesz jasnoniebieska 270 do 25g i zielona 290 do 21 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hotpoint napisał:

To na rekordy świata czy zaczepy.

?

za mocna? nienawidzę ultralajtów . kij ma mi szybko i komfortowo wyjąć rybę razem z błotem i zielskiem i jej nie zamęczyć . obie wędki pod 40+ mają piękne ugięcie ,a nie boją się nawet 70 ? . a te c.w. to dla mnie tylko pogląd i nic więcej . logicznym jest ,że nie użyję lagi dorszowej na pstrąga i odwrotnie . jak mi kij leży i uważam ,że się nada i ogarnie moje przynęty to mi styka . 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, christhof70 napisał:

ja używam granatowej i czarnej , no może grafit ciemny . bardzo dobre kije ? pod spławiczek . 420cm c.w jedna do 20 , druga do 30 ? .polecam . a na spinning często ta wiesz jasnoniebieska 270 do 25g i zielona 290 do 21 ? 

zdecydowanie wolę tęczowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...