Skocz do zawartości

Plany na sezon 2016


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Przez ten nasz wspólny projekt, straciłem trochę czasu na jesienne łowienie, ale nie żałuję, mam tylko taką nadzieję, że wirtualny świat, który mnie wciągnął w wędkarstwie na maksa nie pogłębi się...

Moje plany na 2016r to dopracowanie method feeder, to łowienie ryb delikatnymi zestawami, to testy na przynętach i zanętach, to szukanie od czasu do czasu ryby życia w postaci rekordowego karpia czy amura, to także zabawa spinningiem i szukanie metrowego szczupaka :)

Przede wszystkim także robienie zdjęć i kto wie, może kręcenie filmów nad wodą. To poświęcenie czasu na wpisy na blogu - to także realizacja celu i marzenia o własnej................ :P

No i może oficjalnie zacznę bawić się w zgłaszanie rekordowych ryb choć nie wiem, czy będzie mi się chciało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który to już raz sobie obiecuję że postaram się "odpsioczyć" :P Wartę. Jakoś nie umiem się zmobilizować do tej rzeki. A mam 8km. Na Odrę za to 40 km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w nadchodzącym 2016 za cel stawiam sobie lina i doskonalenie łowienia wagglerem. Oprócz tego spróbuję pobić życiówkę leszcza. Reszta zależna będzie od pogody i czasu. Zimą w zależności od mrozu będą albo klenie z rzeki, albo okonie spod lodu. Spinning za większym drapieżnikiem raczej z rzadka, głównie jesienią. No i do tego batożenie płoci na kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje plany na 2016 niczym się nie różnią od poprzednich. Jestem prawie gotowy do rozpoczęcia sezonu,składki już opłacone,jeszcze  uzbroić nowe przynęty i tylko czekać na rozpoczęcie sezonu

killery.jpg

Edytowane przez Wędkarz z Roztocza
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Moje plany mogą się o tyle zmienić, jeśli w końcu sprzedam RIB-a i kupię wymarzoną łódkę, wtedy to będę miał dylemat czy spinning, czy z brzegu na feeder :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...