Skocz do zawartości

Kotlety


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Potoczna nazwa dużych przynęt na szczupaka to kotlety właśnie

Nie wiem czy temat już był, ale bardzo lubię łowić na kotlety, choć nie zawsze jest na to czas i cierpliwość 

IMG_20220521_121844.jpg

IMG_20220521_112530.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
37 minut temu, mav3rick napisał:

Jak długie te Twoje "kotlety"? To wygląda bardziej na pulpety emoji2957.png

Zdjęcie kłamię, 25cm plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można nawalać metrowymi przynętami, ale jak się to ma do brań, gdy najczęściej atakują przynęty 7-8 cm.

Osobiście średnio lubię łowić dużymi przynętami. Przeważnie używam do 12.5 cm. Rzadziej coś większego, bo słabiej się nimi gra.

?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
25 minut temu, Hotpoint napisał:

Można nawalać metrowymi przynętami, ale jak się to ma do brań, gdy najczęściej atakują przynęty 7-8 cm.

Osobiście średnio lubię łowić dużymi przynętami. Przeważnie używam do 12.5 cm. Rzadziej coś większego, bo słabiej się nimi gra.

?

Łowię identycznie, ale walenie kotletami ma swój urok, nie złowiłem też ryby poniżej 80cm, selekcja, choć kiedyś mi się spiął jakieś 60plus.

45minut to maksymalny czas na dobę, kiedy tym się bawię?

Teraz są zawody na Powidzu - Moran Cup, aktualnie chyba 104cm w pierwszym dniu, tam się walczy głównie o największego szczupaka, więc i kotlety jak byłem na tej wodzie wszyscy mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Grendziu napisał:

Łowię identycznie, ale walenie kotletami ma swój urok, nie złowiłem też ryby poniżej 80cm, selekcja, choć kiedyś mi się spiął jakieś 60plus.

Ok, ale na drugim biegunie są dwa szczupaki znajomego z zeszłego roku - 1 i 3  maja - 104 i 98 cm złowionie na gumę 5 cm, więc jak widzisz: mały może więcej ?

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...