Skocz do zawartości

Galeria w dlaRyb.pl


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Wczoraj całą noc ustawiałem galerię, co niektóre zdjęcia forumowiczów musiałem usunąć, za co bardzo przepraszam.
Dziś nowy Admin dokończył dzieła i galeria śmiga na maksa :)

Czy taki układ galerii będzie, nie wiem ale poniżej kilka wytłumaczeń - bo opcji dodawania jest sporo - przed wszystkim można dodawać opisy zmieniać nazwę wgranego pliku i takie tam - jak dla mnie ważne, bo to się  pozycjonuję w google:P

Podam jeden przykład - bo katalog RYBY z poszczególnym nazwami naszych rybek ukochanych jest najbardziej rozbudowany,

Jeśli chcesz dodać w katalogu RYBY dalej Karp zdjęcie bez tworzenia nowej nazwy albumu to klikamy:

1. Dodaj zdjęcie - przycisk różany, wiśniowy jak kto woli :) 
2. Pokazuję się krok nr 1 i od razu pod spodem jest napisane Wgrywanie do Karp
                                                                                                         Kontynuuj bez użycia albumu - i klikam w tą strzałkę - dzięki temu tworzy nam się jeden niezależny album ze wszystkimi. W kolejnych krokach mogę, ale nie muszę coś dopisać od siebie - i po robocie :)

Jeśli natomiast chcemy wygenerować swój album w danej kategorii to musimy go jakoś nazwać, w edycji można zaznaczyć, że tylko my możemy dodawać fotki lub inni w danym albumie także.


Do dzieła Panowie - chwalmy się i dzielmy swoimi fotkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...