Skocz do zawartości

Mocowanie zestawu na bacie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, elvis napisał:

Kto napisał, że poprawia skuteczność zacięć?
Skuteczniejszy hol zaciętych ryb.
Odnoszę wrażenie, że zbytnio czepiacie się szczegółów i słówek. Stąd te nie porozumienia.
Przecież nikt nikogo nie namawia do stosowania gumy. @suwi zapytał, Dominik opisał swoje doświadczenia i swój sposób na bonusy i tyle.

 

Nikt sie nie czepia słówek Daniel.

wyraznie było napisane  ( pisze z pamięci) ze amortyzator poprawia skuteczność zacięć, gdyż nie wyjmuje haka z pyska ryby, brak amortyzatora wyjmuje hak i nie zdąży ryby zaciąć, a już do holu nie jest potrzebny - czy prostowanie tej wypowiedzi jest czepianiem się ? 

Nie, a w zamian „napisano” ze teoria  mnie wali. To jest poszanowanie? Dziekuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MrProper napisał:

Nie, a w zamian „napisano” ze teoria  mnie wali. To jest poszanowanie? Dziekuje

 

Mariusz, starczy na dziś. Nie kładźmy się znów spać nabuzowani. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ArekH napisał:

Mariusz, starczy na dziś. Nie kładźmy się znów spać nabuzowani. :champagne-2010:

Spoko Arek 

ale widze ze to ja tu wyszlem na tego najgorszego mimo iż tak drastyczny błąd który wprowadza innych w to samo błędne myślenie próbowałem grzecznie sprostować nie zgadzając sie z ta teorią „chamstwo” bylo  skierowane z innej strony w pierwszej kolejności.

Na chamstwo i brak poszanowania wypowiedzi (teorii) innych reaguje tak samo.

 

Wniosek prosty - nie udzielać sie bo wyjdziesz na gbura ?

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wystąpił błąd, ale w jakimś tam sensie pisał Dominik. Stąd spychologia z Mariuszem, który się z tym nie zgodził. [mention=4]elvis[/mention] mój post był bardzo stonowany, na celu mający godzenie towarzystwa. Na cholerę go zaogniasz. 
Ja to zaogniam?
Przecież to Ty piszesz o czymś z czym nie miałeś do czynienia.
Przecież to Ty bijesz pianę jak nie ze Stasiem to z Dominikiem , a teraz że mną.
Udzieliłem jednej z bardziej merytorycznych wypowiedzi w temacie i tyle.

Mariusz, śledziłem wątek i ja tak nie odebrałem wypowiedzi Dominika. Bardziej tak jak moją. Szkoda, że nie można potwierdzić tych "cytatów".
Przecież to oczywista oczywistość, że guma nie może mieć wpływu na skuteczność zacięć, a nie mieć na wpływu na skuteczność holu.
Owszem , ale tylko w skrajnych przypadkach. Np.jak byśmy zacinali z całej siły to guma zamortyzuje siłę i może uchroni rybę przed urwaniem łba. Wtedy skuteczność zacięć może być większa.
Dalsza dyskusja faktycznie nie ma sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elvis napisał:

Przecież to Ty bijesz pianę jak nie ze Stasiem to z Dominikiem , a teraz że mną.

Skoro tak to wygląda z drugiej strony ekranu? Ok. Autorytety mają rację. Przyjąłem do wiadomości. :champagne-2010:Nie walę focha jak by co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel @elvis

Skoro sledziles to wiesz ze zacząłem grzecznie podkreślając zdanie do którego miałem wątpliwość.

I grzecznie zwrucilem uwagę ze tu sie chyba wkradł chochlik.

Na co otrzymałem odpowiedz cytowaną  przezemnie z głowy wcześniej. I brzmiał tak jak pisałem.

Dla mnie rzeczą oczywista było to co tylko ty i @Kotwic potwierdziliscie. Celowo zadawałem pytanie tobie,  ( choć wcale nie musiałem bo wiedziałem jakie odpowiedzi padną) aby uzyskać odpowiedz ta samą ale z innych „ust”

I pod twoja ostanią wypowiedzią podpisuje sie rownież dwoma rękoma, gdyż tez pisałem tym ze przy ciężkim kiju guma poniekąd pomoze przy zacięciu.

 

 

wiem co pisze i o czym dyskutowałem.

w zamian dostałem chamską odpowiedz ze „teoria mnie wali” (chamstwo tylko w tych wypowiedziach sie rozwinęło co odczuł @ArekH jak i @Jurek

Wiec przestałem być grzeczny,  jak mam to w zwyczaju na brak poszanowania czy to wypowiedzi czy osoby.

 

Szczerze odechciewa sie udzielać, na takie reakcje.

Malo sie udzielam w sprawach wędkarskich właśnie z tego powodu gdyż nie pierwszy raz taka sytuacje zaobserwowałem.

Tlumaczac nie zgadzając sie przy dużej dezaprobacie to moich wypowiedzi, i wkońcu udowadniając swoją racje.

A na pewno nie udzielam sie w sprawach w których nie wiem nic albo prawie nic np. Wędkarstwo podlodowe czy rzeczne.

 

Ale na bata z gumą łowiłem już ponad dwadzieścia lat temu, sprzet do tej metody dobierał mi wielokrotny mistrz polski w splawiku.

Od niego czerpałem wiedzę która chętnie przekazywał.

A tak karygodny błąd  wypowiedzi w debacie nie mógł pozostać bez sprostowania.

Ale skoro tak ma być to sie bawcie

 

 

Edytowane przez MrProper
  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MrProper napisał:

 

 

 

Szczeze odechciewa sie udzielać, na takie reakcje.

Malo sie udzielam w sprawach wędkarskich właśnie z tego powodu gdyż nie pierwszy raz taka sytuacje zaobserwowałem.

Tlumaczac nie zgadzając sie przy dużej dezaprobacie to moich wypowiedzi, iw końcu udowadniając swoją racje.

A na pewno nie udzielam sie w sprawach w których nie wiem nic albo prawie nic np. Wędkarstwo podlodowe czy rzeczne.

 

Ale na bata z guma łowiłem już ponad dwadzieścia lat temu, sprzet do tej metody dobierał mi wielokrotny mistrz polski w plawiku.

Od niego czerpałem wiedzę która chętnie przekazywał.

W tak karygodny błąd  wypowiedzi w debacie nie mógł pozostać bez sprostowania.

Ale skoro tak ma być to sie bawcie

 

 

Mariusz, Dla mnie  jest szokiem, żeby jedna uparta, jak osioł  osoba,  potrafiła tak spolaryzować i środowisko przyjaciół,  i dyskusję, ba, debatę z założenia. :o

Dlatego zasiadam i piszę stosowne oświadczenie, wracając po raz ostatni do sławetnego tematu. B|

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację Panowie.Gumy w bacie to jakaś fanaberia. Snoby używają ,żeby za bardzo się nie zmęczyć holem większej ryby :D W Polsce łowi się głownie drobnice,większe okazy są taka rzadkością,że wspólcześni wędkarze nie przyzwyczajeni do wysiłku jaki trzeba włożyć w wyholowanie takiej bestii. :D Odcisków się taki jeszcze nabawi i nie będzie mógł przez tydzień samogwałtu uprawiać  :D Siedzi taki jeden z drugim całymi dniami przed komputerem zamiast popracować nad muskulaturą na siłowni to brakuje mu krzepy do równej walki z rekordowym jazgarzem :D O większych rybach nie wspominając :D Po 2-gie Polacy to w przerazającej większości katolicy.A przecież KK od zawsze protestuje przeciwko używaniu gum... :D To ciężki grzech :D Po 3-cie żadne amortyzatory nie są potrzebne. Oto dowód. Dlatego skończcie już te bezsensowne polemiki,bo nic nowego one do ww sytuacji nie wnoszą :D 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...