Jump to content

Kruszarka wędkarska do kulek i pelletu


Grendziu
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Nie sposób nad wodą mieć wszystkie smaki do nęcenia jak i wszystkie grubości pelletów czy kulek proteinowych. Czasami także podczas łowienia z grubej ryby zmieniamy metodę łowienia i zaczynamy szukać drobnicy.

Zapachy które stosujemy na "grubą rybę" mogą być także skuteczne przy połowie drobnicy. Ponadto skruszony pellet czy kulka w miksie z normalną frakcją wydaje lepszy aromat.

Ceny są różne, od 40zł w górę - dla mnie w tym przypadku liczy się jakość i mocne ostrza, a co za tym idzie łatwość mielenia.

Co byście polecili? Pamiętam, że Suwi w jednym z wątków zapropnował zamiennik przy miksowaniu czosnku, może warto pójść tą drogą :)

Link to comment
Share on other sites

Kumpel kupił sobie pod choinkę kruszarkę Kordy no powiem, że jak kruszyłbym większą ilość i często to kupiłbym sobie za te 70 zł taką maszynkę, ale na moje potrzeby czosnkowy sprzęt wystarcza.

Link to comment
Share on other sites

Grendziu będzie lepsze bo ma metalowe końcówki ja mam plastik i bałem się aby nie złamać bo żona by marudziła a tak nawet nie wie że używam :D

Link to comment
Share on other sites

Marcin wyżej na zdjęciach masz pokazane że plastik daje radę to metal tym bardziej no i nie każdy używa 12 a mniejszy nie stanowi problemu  :) wiadomo markowe są większe i stabilniejsze mają końcówki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...