Skocz do zawartości

Kruszarka wędkarska do kulek i pelletu


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Dnia 2.01.2016o14:31, Marcin napisał:

Ja używam Kraszek kordy i  jestem zadowolony . Bez problemu kruszy pellet i kulki . Polecam 

Miałem Kordę w ręce, mega solidnie wykonana, ale już wtedy stwierdziłem,  że na tyle kulek co używam i pelletów wtedy nie było mi to potrzebne. Jak zawsze nie da się pogodzić wszystkich. Kupić raz, a dobrze na lata lub coś taniej i jak ja używać sporadycznie :P

Ciekawi mnie jak wymienione kruszarko rozdrabniarki dałyby radę z orzechem tygrysim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o kruszarkach do przynęt, ale podepnę się do tego, bo to jednak podobny cel. :D

Wspomniane przez Was kruszarki rozdrabniają raczej "średniotwarde" kulki.

A co w sytuacji gdy chcę rozdrobnić zboża surowe, groch, łubin, konopie? Jakieś propozycje, inne modele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kotwic napisał:

A co w sytuacji gdy chcę rozdrobnić zboża surowe, groch, łubin, konopie? Jakieś propozycje, inne modele?

Tutaj, to chyba tylko śrutownik. Można użyć też młynka do kawy i mielić króciutko małe partie ziarna. Jeśli chodzi jednak o siekanie w młynku (w przeciwieństwie do miażdżenia w śrutowniku) to ziarna oleiste (np. konopie) odpadają niestety. Jakąś ewentualnością może być też moździerz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁAŚNIE ROBIŁEM TESTY sprawdziłem to co mam i moździerz jest bardzo dobry. Kruszyłem groch i konopie bardzo dobrze poszło, kulki nie bardzo ale twardy pellet już bardzo dobrze się pokruszył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Administrator

Odświeżam temat, szukam czegoś fajnego, mam nowy pomysł na stare pellety haczykowe, będę kruszył te stare lub mniej łowne i dodawał jako grubszą frakcję do zanęty, Dzięki temu zanęta będzie bardziej wartościowsza, a ja nie będę niepotrzebnie wyrzucał do śmieci pelletów co się nie sprawdzają. Dodatkowo kruszone popupy będą działać niczym pieczywo fluo :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...