Jump to content

GoPro 10 i Media Expert po żółtym kartoniku.


Grzes77
 Share

Recommended Posts

Jak już wcześniej pisałem ostatnio pogoniłem ponad 10k zaskórniaków na swoje "widzimisie", w tym kupiłem w promocji GoPro 10 w Media Expert za 2149zł, gdy normalnie stoi po 2599zł. Do tego dokupiłem sporo osprzętu, w tym 4 dodatkowe akumulatory i podwójną ładowarkę, pozostałych nie będę tu wymieniać. No i dla czego sklep i zakupiony towar strasznie straciły w moich oczach, otóż dla tego:

1. GoPro 10 miała 43 oceny w większości 5,0 w Media Expert i dla tego ją kupiłem. Na innych stronach w necie były różne opinie, ale mówię sobie, przecież mi nic złego się nie stanie, kupię ekstra sprzęt i będę nim kręcił ekstra materiały. W poniedziałek pojechałem na ryby, założyłem kamerkę, włączyłem i po około 20min pik i UJ. Kamera się wyłączyła, a przecież miała nagrywać na jednym akumulatorze około jednej godziny. Biorę kamerkę do ręki a ona gorąca jak cholera. Włączam ją i pojawia się komunikat, iż kamera się wyłączy z uwagi na wysoką temperaturę. Odstawiłem ją na kilka minut, włączam i po kilku minutach to samo. Zmiana akumulatora i po kilku minutach to samo. I tak na wszystkich 5 bateriach WTF. Ponieważ zakupiłem to w Media Expert przez internet, a nie w sklepie stacjonarnym postanowiłem zadzwonić na infolinię tego sklepu i opisać problem, jednak wcześniej zadzwoniłem na infolinię GoPro. W serwisie GoPro konkretny pan powiedział mi, żebym jeżeli to był zakup przez neta zwrócił do sklepu, gdzie kamerkę zakupiłem. Dzwonię na infolinię Media Expert i tam dostaję informacje, iż kamerkę mogę zwrócić kurierem, inpostem, lub nawet w sklepie stacjonarnym. No to wczoraj wybrałem się oddać kamerkę, jednak wziąłem ze sobą fakturę pro forma zamiast zwykłej, jednak dziś kamerkę oddałem bez problemu i tu sklep na plus, ale...

2. Oczywiście gdy wczoraj miałem nerwy, to napisałem opinię pod kamerką na stronie Media Expert. Opinia była surowa, ale nie wulgarna, jednak po napisaniu tekst trafił do weryfikacji (na 7 punktów w dwóch dałem ocenę 5 gwiazdek, w dwóch ocenę 3 gwiazdek, a w pozostałych trzech dałem po jednej gwiazdce). Po kilku godzinach otrzymałem maila z informacją, iż moja opinia nie będzie opublikowana z uwagi, iż nie spełnia wymogów regulaminu WTF, WTF, WTF. 

No i teraz konsensus. Gdy wybieramy sobie sprzęt, to te opinie i gwiazdki pod produktami możemy sobie o kant dupy potłuc. Do tego topowa firma specjalizująca się w produkcji kamer sportowych wypuszcza buble, że strach. 

Przemyślałem sobie to wszystko i albo kupię GoPro 8, bo ten model ma dwóch moich znajomych, albo poczekam do wersji GoPro 11, bo QWA, QWA,QWA, zostałem przecież z 4 akumulatorami i ładowarką, których oddać nie mogę, bo po zakupie wywaliłem od nich pudełka. GoPro 6,7 i 8 pracowały na tych samych akumulatorach, jednak zmieniły się one od wersji 9 i pasują do 10, więc może do 11 będą też pasować.

Po tym zakupie został mi mega niesmak, napisałem ten tekst, by ustrzec Was przed zakupem GoPro 10, gdyby ktoś z Was rozważał ten zakup i przestrzeć przed zakupami w ciemno, w oparciu o opinie w sklepach, bo są po uju rzetelne ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ale to wiadome, że 10ki się nie kupuje. Ona już od premiery ma nad sobą jakieś fatum 9ka to już ryzyko. I przede wszystkim nie czyta się opinii na stronach marketów.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...