Skocz do zawartości

BERKLEY NANOFIL FLUO 270m


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie interesuje mnie ten materiał z zastosowaniem zamiast pletki na Jagodno. Ni to żyłka, ni pletka, stosował ktoś? Chcę kupić dłuższe 270m szpulki, bo powinny pasować do kręciołów, które przyniesie jutro kurier. Proszę o podpowiedź czy lepiej kupić nanofil, czy pletkę? Ja nie pamiętam, czy używałem nanofil, chyba nie, bynajmniej tego nie pamiętam. Chcę jutro do południa złożyć zamówienie by odebrać pletkę lub nanofil w środę, bo w czwartek wybieram się na trening na Jagodno, lub gdzieś w pobliżu, piszcie koledzy co lepsze? 

Edycja: dokładnie ten zakup:

https://allegro.pl/oferta/linka-berkley-nanofil-fluo-270m-0-10mm-11547787812

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Grzes77 napisał:

Tak jak w temacie interesuje mnie ten materiał z zastosowaniem zamiast pletki na Jagodno. Ni to żyłka, ni pletka, stosował ktoś? Chcę kupić dłuższe 270m szpulki, bo powinny pasować do kręciołów, które przyniesie jutro kurier. Proszę o podpowiedź czy lepiej kupić nanofil, czy pletkę? Ja nie pamiętam, czy używałem nanofil, chyba nie, bynajmniej tego nie pamiętam. Chcę jutro do południa złożyć zamówienie by odebrać pletkę lub nanofil w środę, bo w czwartek wybieram się na trening na Jagodno, lub gdzieś w pobliżu, piszcie koledzy co lepsze? 

Edycja: dokładnie ten zakup:

https://allegro.pl/oferta/linka-berkley-nanofil-fluo-270m-0-10mm-11547787812

Stosowałem to kilka lat temu do spinna bodajże, szybko się ścierało, nic ciekawego wg mnie, no chyba że jakoś technologia poszła do przodu, ale nie wydaje mi się...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...