Skocz do zawartości

Optymalizacja w spinnie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Szykuje sie cały dzień pod zawody i w życiu przychodzi taki moment zadumy,  po co mi tyle tego, kiedyś to zrobiłem z fidelem i jestem zadowolony.... Mam 4kije, jeden rodzaj pelletu co daje ryby zawsze jak pobierają i stop.

A teraz...

"Mam 6438gum, nawet nie wiem skąd i jakie to są, a co dopiero łowienie na nie, mam nadzieję, że do zawodów zrobię selekcję i zdążę wyjechać ???"

Niestety nie ma fotek, ale może za chwilę będą ???

Postanowienie "nowo roczne" to: 

1. Gumy tylko Savage Gear i jeden rodzaj jaskółki ukleja "Korbanek" - uwielbiam na nią łowić.

2. Obrotówki Mepps i "pontony ".

3. jerki i temu podobne - Salmo.

Na przykładzie"gum" po co mi więcej firm, jeśli i tak jaki się chce robić wyniki i łowić ryby to łowie tylko na SG, samo SG ma tyle rodzajów gum pod każdy gatunek ryb drapieżnych, że nikt nie jest wstanie tego przełowić.

Nowości są tylko dla wędkarzy, bo tego chcemy, potrzebujemy wydać kasę, myślę, że ryby mają to w d...

????

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, ArekH napisał:

Zawsze z 200 możesz wysłać koledze. ? Ale patrząc na Twoje wyceny, że często nowe jest tańsze,? To odpuszczę. ?

No paczaj, rozdaje za darmo ? Jarzyna bierze swoje Lunkery, syn kolegi coś tam, mogę to jakoś podzielić na trzech ? tylko każdemu napisałem odbiór osobisty???

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Grendziu napisał:

Szykuje sie cały dzień pod zawody i w życiu przychodzi taki moment zadumy,  po co mi tyle tego, kiedyś to zrobiłem z fidelem i jestem zadowolony.... Mam 4kije, jeden rodzaj pelletu co daje ryby zawsze jak pobierają i stop.

A teraz...

"Mam 6438gum, nawet nie wiem skąd i jakie to są, a co dopiero łowienie na nie, mam nadzieję, że do zawodów zrobię selekcję i zdążę wyjechać ???"

Niestety nie ma fotek, ale może za chwilę będą ???

Postanowienie "nowo roczne" to: 

1. Gumy tylko Savage Gear i jeden rodzaj jaskółki ukleja "Korbanek" - uwielbiam na nią łowić.

2. Obrotówki Mepps i "pontony ".

3. jerki i temu podobne - Salmo.

Na przykładzie"gum" po co mi więcej firm, jeśli i tak jaki się chce robić wyniki i łowić ryby to łowie tylko na SG, samo SG ma tyle rodzajów gum pod każdy gatunek ryb drapieżnych, że nikt nie jest wstanie tego przełowić.

Nowości są tylko dla wędkarzy, bo tego chcemy, potrzebujemy wydać kasę, myślę, że ryby mają to w d...

????

 

 

Bardzo proste rozwiązanie: tam gdzie masz zaczepy łowisz na te "gorsze" przynęty. Szybko się ich pozbędziesz a i będziesz mniej narzekał.

 

Zamiast nowości z woblerów kupuj sprawdzone Salmo w zależności od gatunku ale Hornet złowi prawie wszystko, z Rapali cutdown Orginal i X rap.
W gumach już po uważaniu.

Rwij i nie narzekaj, że szkoda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mam 6 wędek, które używam i lubię, w każdej kategorii wagowej do od 2-8g max do 90g, brakuje mi cast  coś do 150/200g na grubo, bo takie jerki i przynęty też posiadam, docelowo na Rugię, bo gdzie inaczej. Trzy spinny oprócz tego leżą, coś tam poleci na zawody online bo obiecałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...