Skocz do zawartości

Budżet wędkarski


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ArekH napisał:

Daj spokój Chris. Nie samą rybą wędkarz żyje. ?

masz rację. tylko wiesz co? robię jakieś zakupy, podjarany jestem jak dzik. prącie w pionie. przychodzi paczka ,wypakuję i co? i dupa. wp....lam do szafy i po zawodach. dawno temu niejaki pan mazur opracował konsumpcyjny styl życia. kupujcie, kupujcie i dalej kupujcie. doskonale te ...je wiedzą, że człowiek cieszy się z zakupów maksymalnie dobę i wpi....lali nam to przez 100 lat. teraz następuje odwrót. nic nie masz, a się cieszysz. idzie złe 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, christhof70 napisał:

i dupa. wp....lam do szafy i po zawodach

Co racja to racja. A za pół roku przychodzi następna paczka a Ty odkrywasz w szafie że już to masz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ArekH napisał:

Co racja to racja. A za pół roku przychodzi następna paczka a Ty odkrywasz w szafie że już to masz. 

akurat u mnie tak nie ma. w ogólnym bałaganie szafowym znika mi jeden wobler i moment się kapnę. Ewa jest natychmiast posądzana o zajumanie mej cennej przynęty ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ArekH napisał:

Wędkuje?

szczęśliwe ne, ale jest mym najwierniejszym towarzyszem na rybkach. Jej podejście do mojego zj....nia na punkcie wędkowania wzbudza u mnie szacunek równy z 60cm pstrągiem ?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 godzin temu, christhof70 napisał:

Panowie. ni .uj nie kumacie co napisałem. ciężko pisaniem coś wytłumaczyć. nie czepiam tego człeka czy tamtego. zwyczajnie nie podoba mi się gadanie o kasie, bo jak napisałem wcześniej czasami wygląda to jak wyścig kto ma więcej. nie znam wielu z was i nie wiem kto "chce pogodzić sąsiadów" , a kto robi podsumowania i pokazuje swoje zakupy w dobrej wierze, a nie z pękającej dumy. każdy z nas wydaje i mam nadzieję ,że będzie wydawał, a i pośmiać się można przecież z paragonów, gratisów i innych zakupowych fobii. każdy z nas ma we łbie trochę naj....ne i to akurat moja skromna osoba pochwala. ja bym raczej widział wątek jaki sprzęt do czego i dlaczego. wiedziałem, że wywołam g...oburzę. inaczej się gada , a inaczej pisze. ave cezar póki co ?

Wujek Samo Zło - AVE???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
16 minut temu, christhof70 napisał:

wytrwałem 37 sekund ?

Każdy metalowiec z mojego podwórka słuchał Kaliber 44?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...