Skocz do zawartości

Pytania wędkarskie z grup wędkarskich na FB


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Grendziu napisał:

"Dobra żyłka 0,16 do lekkiego spinningu? Niska pamięć, dobra wytrzymałość i sztywność" -JBBNR

 

Myślę, że Dragon Maxima spinn&cast się sprawdzi. Co prawda od dłuższego czasu łowie tylko na plecionki, aczkolwiek tą żyłkę wspominam najmilej. Z kolei na pewno odradzam serię Team Dragon Spinn ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

23 minuty temu, Grendziu napisał:

Czy zanęta waniliowa przyda się na coś innego niż karpie? - JBBNR

Wanilia, to chyba najbardziej uniwersalny zapach. Jest stosowana na wszystkie karpiowate. Można ją łączyć z innymi zapachami. 

17 godzin temu, Grendziu napisał:

Chcę kupić siatkę(mate) do ważenia ryb na zawodach, ktoś może coś polecić? - JBBNR

Większość siatek powyżej 3 m długości posiada specjalne paski do przenoszenia, które można wykorzystać do ważenia.

Badzo dobre są specjalne maty karpiowe z bokami. Dzięki którym, ryby nie rozsypują się po brzegu i są bezpiecznie przetrzymywane. 

http://sklep-karpiowy.pl/maty-worki-karpiowe/4321-daiwa-black-widow-wiegesack.html

Ważne, aby materiał z którego rykonany jest pojemnik do ważenia ryb nie był szorstki i ostry. Powinien być zawsze wilgotny, żeby nie pozbawiać ryb ze śluzu, który stanowi warstwę ochronną dla ryb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Administrator

Witam potrzebuje kupić delikatnego feedera/pickera z cw do 60 gr. Długość od 3 do 3.9, szukam raczej wędki z górnej półki. Macie coś godnego polecenia? Używa ktoś może kijków marki Browning , i może coś o nich powiedzieć?

"W"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2014 026.jpg

Panie chcesz Browninga to  se kup:D

a tak na poważnie delikatnego to sphera bomb ,na delikatnych szczytówkach branie komara zobaczysz,następna opcją jest Browning Kind ultrliight braid do 60gr,półka niżej  od sphery ale bajeczka szczytówki 0.5 0.75 1.0 oz magia,polecam przetestowałem mam

Do delikatniejszego łowienia karpi na krótszych dystansach polecę magic bomba cw 80 gr ale praca tego kija to rewelka największa rybka jesiotr taki koło metra

Przekopałem trochę feederów ,Browning jakoś bardzo przypadł mi do gustu ,mam ich trochę i nie żałuje żadnej złotówki,ale uczciwie przypomnę również o Daiwie d fish od której wszystko się zaczęło

kimg ui daiwa.JPG

bomb.jpg

jesiotr.jpg

Edytowane przez stas1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...