Skocz do zawartości

Metoda inaczej


KaZuYa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem methode na głębokim wyrobisku około 6 metrów i pelletu z koszyczka po rzucie w dużej ilości ubyło wiem , ze to moja wina słabo  widocznie skleiłem, ale bezpieczniej dla mnie będzie używać ten koszyczek z burtami + PVA jak na jakimś filmiku na Ytub widziałem . Na Odrze , może pójść dużo koszyczków więc bezpiecznie będzie kupić ten z browninga  a recepturki to nie problem ... Chyba , że wymyśle jakiś myk jak zabezpieczyć siateczkę . Jeszcze widziałem fajne koszyczki z sprężyną  wirka , ale nie wiem jak w  praktyce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak. Miałem utworzyć nowy temat, ale zanim to nastąpi coś i tu wrzucę. Jako, że nie powiadam przy sobie innych rękawów z Pva tylko 18 mm to trochę to wygląda mało atrakcyjnie. Jednak rybom to nie będzie przeszkadzać. Tak wygląda koszyczek Guru i Browning z paczuszkami pelletu.20151106_100814.thumb.jpg.543d58721651c9 11917f3aafa16108d072abbbaee5a9ae.jpga5c27b759b6e91fb1e44581be7058c12.jpg31e2a82913330c292dcfd6aec7e74895.jpg

Już gdzieś pisałem koszyczki Browninga wymagają małej poprawy. Mają wadę fabryczną.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, Kotwic napisał:

Ty mnie Elvisie nie drażnij takimi obrazkami, bo mam pewien niecny plan (ale nie powiem jaki). xD

Czyżby powstała nowa metoda gruntowa "KOTWIC FEEDER" :pb_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grendziu napisał:

Może podzielę ten wątek jakoś?

A podziel.

Jeden niech kontynuuje temat tutaj zaczęty, drugi nazwij modyfikacje koszykowe lub co wymyślisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Kotwic napisał:

A podziel.

Jeden niech kontynuuje temat tutaj zaczęty, drugi nazwij modyfikacje koszykowe lub co wymyślisz.

Podajcie nazwę na temat aby się nie dublować i jedziemy dalej :) Elvis tytuł proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Grendziu napisał:

Podajcie nazwę na temat aby się nie dublować i jedziemy dalej :) Elvis tytuł proszę.

"KOTWIC FEEDER" - nazwa tematu? :pb_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metody oczywiście można spróbować. Ale czy nie prościej i niewielka różnica(tak mi się wydaje) Te torebki do standardowego zestawu rzecznego z ciężarkiem zaczepiać na haku bezpośrednio?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, ArekH napisał:

Metody oczywiście można spróbować. Ale czy nie prościej i niewielka różnica(tak mi się wydaje) Te torebki do standardowego zestawu rzecznego z ciężarkiem zaczepiać na haku bezpośrednio?

I prościej i lepiej wg mnie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...