Skocz do zawartości

Paraboliczny feeder


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Przed chwilą, Artur napisał:

Grendziu jak weźmiesz u mnie to dam ci rabat żeby nie było żem sknera :D

Spoko - gdyby nie tak daleko, to bym przyjechał na pokazy w weekend - mam nadzieję, że na Rybomanii nie zaszaleję i pomacam i Mikado i Browninga - jako coś będzie leżało to się powstrzymam z zakupem - a potem zakupy zrobię w zaprzyjaźnionym sklepie :)  Na bank chcę Tubertinni przez Andrzeja :P Ale do tego muszę coś dobrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko pomacaj z browninga Kinga ultralight braid specjalny do łowienia na plecionki niesamowite ugiecie no i sphere to się zakochasz tak jak ja i będzie Ci się śnić po nocach ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, może trochę nie w temacie, ale masz coś ciekawego z Browninga Mikado) w rozsądnej cenie tylko, że raczej fast z tendencją do akcji progresywnej. Nie lubię parabolików.

Chodzi mi o feedera około 3.90 do cw.90 g

Wędka do dalekich rzutów. Ale żeby była lekka i w miarę na cienkim blanku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mikado Spoko pomacaj z browninga Kinga ultralight braid specjalny do łowienia na plecionki niesamowite ugiecie no i sphere to się zakochasz tak jak ja i będzie Ci się śnić po nocach ? 

Z mikado w tej chwili uv light feeder 3,9/90 dobry z nowej serii hirameki 3'9/90 z browninga polecam King 3,9/90 lub black magic 3,9/80

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Dziś bawiłem się na sucho DAIWA COMERRCIAL 11'6 i wydaje mi się, że jest paraboliczna. Jak ona się gięła ... :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grendziu napisał:

Dziś bawiłem się na sucho DAIWA COMERRCIAL 11'6 i wydaje mi się, że jest paraboliczna. Jak ona się gięła ... :champagne-2010:

No to żeś tu K.... Amerykę odkrył! Ten fakt nawet początkujący wędkarz zauważył po wstawionym filmiku wcześniej. Znalazł się znawca tematu. Zrobił Pepsi i się wymądrza! :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

No to żeś tu K.... Amerykę odkrył! Ten fakt nawet początkujący wędkarz zauważył po wstawionym filmiku wcześniej. Znalazł się znawca tematu. Zrobił Pepsi i się wymądrza! :P 

Co z tego, że jutro zamiast go przetestować to na 90% wyląduję w szpitalu :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Administrator
13 minut temu, Seba Disco Polo napisał:

dam sumo paraboliczna akcja 3.30 

Cześć, miałem DAM Sumo  jakąś wersję i całkiem, całkiem go wspominam:champagne-2010: Oddałem ojcu nad jezioro i niestety się kurzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...