Skocz do zawartości

Paraboliczny feeder


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

E czytam różne strony wędkarzy i jeden lubi to a drugi tamto więc trzeba samemu sobie dobrać kijka kupiłem karpiówke ok 200zl i to nie dla mnie takie kije jakby z lasu uciął kija sztywny jak drut w zależności od grubości ale kijki powinny być lekkie mocne i właśnie paraboliczne w zależności na jakie wody 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak to sie mòwi jeden lubi brunetki inny blondynki. Ja osobiście w kijach jestem już fetyszystą. Wszystko musi grać. Wędka jest na pierwszym miejscu, na drugim haczyk, potem żyłka, a następnie dopiero kołowrotek. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Grendziu, wybrałeś już coś? 

Też się rozglądam, a w zasadzie czytam bo nie mam czasu biegać po sklepach i macać wędki. 

Mam trabucco selector 3.60 mam daiwe windcast 3.90 do 120gram i chętnie bym tego trabucco zamienił na windcast 3.60 do 80gram. A może coś innego....? 

Dużo dobrego napisano o federach korum ale długość transportowa mnie zniechęca. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Na pewno chcę kupić Browning Comercial Wandal XL - na targach zrobił na mnie najlepsze wrażenie - porównując cenę do jakości. Ale jest to bardzo delikatny sprzęt jak dla mnie, choć @elvis ponoć nim zawody wygrywa :)

Miałem w planach coś z Sonika, aby uzupełnić zestaw do Daiwa Commerciall - ale się waham, może do tego inny model Browninga. np Browning King 2 Commercial Carp Feeder? Sam nie wiem.

No i chciałem coś sztywnego do metody jako drugi kij do Daiwa YNB - i tutaj spodobały mi się trzy kije w wyższej cenie około 600zł (niestety nie pamiętam modeli ale marki już tak) była to Daiwa, Browning i Matrix. Żałuję bardzo, że nie zwróciłem uwagi na kije Shimano.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
18 minut temu, jakub_wr napisał:

No to mi nie pomogłeś :) 

A jaki jest Twój typ? Jak nie wiesz co, to Daiwa Commercial "cudo na kiju" :mauvaisepeche:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...