Skocz do zawartości

Paraboliczny feeder


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W czerwonym pokrowcu traper competition 170cm to już będzie ocierać o zamek strach trochę o zniszczenie szczytówki. 2cm mniej było by pięknie. 

Ale sprawdź jeszcze jak możesz.

Tak na klubową wodę też ma być i tam karpiki trochę większe się trafiają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.03.2017 o 17:11, jakub_wr napisał:

http://www.sklep.egrubaryba.pl/wedka-shimano-beastmaster-dx-feeder-12-3-66-m-precision-90g-p-368.html

Te kije bardzo mi się podobają, a to też ważne żeby cieszyło oko. Tylko cw troszkę dużo. 

Czyja w ogóle mam szansę znaleźć to co sobie ubzdurałem? Jak nie za długi skład to za duże cw. 

 

Ja mam Cx o podobnych parametrach. Dx to nowsza seria. Z bastmasterów jestem bardzo zadowolony. Jak trochę poczekasz to zrobię jakiś filmik z pracy tych wędzisk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator
Dnia 6.03.2017 o 10:58, Grendziu napisał:

Na pewno chcę kupić Browning Comercial Wandal XL - na targach zrobił na mnie najlepsze wrażenie - porównując cenę do jakości. Ale jest to bardzo delikatny sprzęt jak dla mnie, choć @elvis ponoć nim zawody wygrywa :)

Miałem w planach coś z Sonika, aby uzupełnić zestaw do Daiwa Commerciall - ale się waham, może do tego inny model Browninga. np Browning King 2 Commercial Carp Feeder? Sam nie wiem.

No i chciałem coś sztywnego do metody jako drugi kij do Daiwa YNB - i tutaj spodobały mi się trzy kije w wyższej cenie około 600zł (niestety nie pamiętam modeli ale marki już tak) była to Daiwa, Browning i Matrix. Żałuję bardzo, że nie zwróciłem uwagi na kije Shimano.
 

@Kubik pierwsza pozycja :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...