Skocz do zawartości

Sprawdzone woreczki PVA


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ArekH napisał:

Ale o co kaman? Bo chyba nie łapię? Dla mnie jest tu minimalne ryzyko. Siatki sprawdzone, w rozsądnej cenie i długości. Firmówki drożej kupisz 5m.

Toć napisałem, że ja zaryzykuję i kupię te  no name  , 

PW |Elvis dokładnie, może niejasno napisałem sorry

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie chyba hit sezonu. Widzę że nie ma co się ociągać tylko lecieć na sklepy po PVA bo może braknąć. Filmik dobry,skorzystam z porad. W tym sezonie zadebiutuje z PVA, sam na własnej skórze przekonam się o skuteczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokusa była silniejsza. Zakupiłem tunel PVA. Zestaw z tłokiem.Na tubie napisane "slow dissolving". Po wrzuceniu kawałka do wody po ok 10s. został tylko glut. Siatka nie była rozciągnięta. Zobaczymy w najbliższym czasie czy coś jest warte. Czy mieliście już kontakt z tym produktem?20160219_182811.thumb.jpg.2b3d7de696a343

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2016 o 17:25, KaZuYa napisał:

Dziękuję Pięknie za wyczerpującą odpowiedź. Z tego co wyczytałem, to przy fast czas rozpuszczania 30 ,40 sek wydaje Mi się, że to sporo. Zaryzykuję i kupię tym bardziej, że cena bardzo dobra ... Zrobię testy i rzucę na forum .

ktoś się  musiał pomylić chyba chodziło mu o 3 - 4 sekundy stosowałem różne i te które szybko się rozpuszczają to dosłownie chwila i ją rozsadza 

15 godzin temu, cygan786 napisał:

Pokusa była silniejsza. Zakupiłem tunel PVA. Zestaw z tłokiem.Na tubie napisane "slow dissolving". Po wrzuceniu kawałka do wody po ok 10s. został tylko glut. Siatka nie była rozciągnięta. Zobaczymy w najbliższym czasie czy coś jest warte. Czy mieliście już kontakt z tym produktem?

Miałem okazję korzystać z tej siatki glut zostaje jak wrzuci się pustą siatkę jeśli ładnie ją wypełnisz niemal wszystko znika po rozsadzeniu 

Właśnie zrobiłem testy siatki Jaxon i Konger 

Jaxon po 9 s siatka już pękła 

Konger po 11 s 

Więc nie wydaje mi się aby ten opisany czas 30 - 40 s był wiarygodny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja zamówiłem  Tandem Baits  - mnie chodzi w woreczkach o możliwie jak najbardziej późne rozpuszczanie.... Ciekaw jestem jak to ląduję na głębokościach, bo jeśli wybucha od razu przy długi rzucie to mi to nie pasi.... Kamera by się przydała coś w stylu Water Wolf aby to dokładnie oszacować i dopracować na czystej wodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamery nie mamy więc z obliczeń Elwisa 0,8 m/s opada więc na twoje 14m będzie potrzeba około 15s i takiej siatki musisz szukać tylko przetestowanej a nie , że producent sobie napisał i myśli , że jest fajny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...