Skocz do zawartości

Kulki proteinowe własnej produkcji


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Czytam czasami, a bardziej widzę na FB relację fotograficzną z produkcji własnych kulek. Przypomina to działanie niczym mistrza kuchni - zresztą nasze miksy  feederowców do koszyczka to też czasami poezja.

Chyba nie ma nic bardziej fajnego jak taki jeden z drugim kochający wagę ciężką w karpiach złowi przez kulki zrobione własnej produkcji.

Jeśli ktoś z Was produkuję sam dla siebie to niech się pochwali co i jak w tym wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grendziu z kuchnią wędkarska jest tak jak piszesz to mieszanie dobieranie odpowiednich komponentów może wciągnąć.  Ja swego czasu kilka ładnych lat temu dużo kulałem wiele przepisów wypróbowałem, a wiele sam opracowałem i stosowałem .

Jednak brak czasu i przekonfigurowanie podejścia do wędkowania spowodowały że odpuściłem kulanie i stosuję gotowce. Polecam dwie drogi jeśli ktoś nie ma, zacięcia to podpowiadam lepiej kupić gotowe kule kasa ta sama a czas zaoszczędzony.  A dla tych co chcą spróbować to polecam gotowe mixy. Są one zbalansowane komponentowo i na pewno się udadzą. Na rynku jest sporo mieszanek  także jest z czego wybrać.

Pozostaje trzecia  kwestia samemu wykonywać mix w oparciu o komponenty dla mniej wprawionych nie polecam szkoda kasy i czasu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Administrator

W sumie pistolet do kiełbasy własnej roboty mam, tylko to coś do rolowania trzeba było by kupić i można uruchomić własną produkcję a jakiś procent od sprzedaży dać dla FUNDACJI :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W sumie pistolet do kiełbasy własnej roboty mam, tylko to coś do rolowania trzeba było by kupić i można uruchomić własną produkcję a jakiś procent od sprzedaży dać dla FUNDACJI :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...