Skocz do zawartości

Wahadło


christhof70
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie odkurzcie wahadełka. przynęta trochę zapomniana, a mega skuteczna, a nie tylko gumy, których ceny są absurdalne u niektórych producentów. u mnie wahadła to nr 1 na szczupaki, nr 2 na pstrągi i okonie. połowiłem na nie masę kleni i jazi, i nie trzydziestaków, tylko ryby po 60 cm. wcale nie jest łatwo obsługiwać te przynęty, ale jak się naumisz to jest moc

Edytowane przez christhof70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odkurzcie wahadełka. przynęta trochę zapomniana, a mega skuteczna, a nie tylko gumy, których ceny są absurdalne u niektórych producentów. u mnie wahadła to nr 1 na szczupaki, nr 2 na pstrągi i oknie. połowiłem na nie masę kleni i jazi, i nie trzydziestaków, tylko ryby po 60 cm. wcale nie jest łatwo obsługiwać te przynęty, ale jak się naumisz to jest moc
Dla mnie wahadło to podstawa w pudełku, jeśli nic nie gryzie często właśnie morsem czy gnomem otwieram wodę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mav3rick napisał(a):
7 minut temu, christhof70 napisał(a):
Panowie odkurzcie wahadełka. przynęta trochę zapomniana, a mega skuteczna, a nie tylko gumy, których ceny są absurdalne u niektórych producentów. u mnie wahadła to nr 1 na szczupaki, nr 2 na pstrągi i oknie. połowiłem na nie masę kleni i jazi, i nie trzydziestaków, tylko ryby po 60 cm. wcale nie jest łatwo obsługiwać te przynęty, ale jak się naumisz to jest moc

Dla mnie wahadło to podstawa w pudełku, jeśli nic nie gryzie często właśnie morsem czy gnomem otwieram wodę.

dokładnie. ja mam rozmiary od 2 do 15 cm w różnych gramaturach. te wielkie krowy mogę stosować na metrowej wodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NPC napisał(a):

Były kiedyś na Ali te przynęty, chińska kopia ale podobno tak samo skuteczne.

@Fantomas podobno je kupił.

 

Poratuje ktoś linkiem?

ale jakie? a te rybki to mi zaliczysz do konkursa? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, christhof70 napisał(a):

ale jakie? a te rybki to mi zaliczysz do konkursa? ?

Znalazłem: Meredith 

 

Co do liczenia punktów:

Bez walizki nie podchodź :P Walizki z zielonymi a w tym przypadku zielonymi gumami :D

 

A na poważnie: daj żyć, poniedziałek jest, pewnie po północy coś policzę i wstawię ale nie traktuj tego jako obietnicy.

 

U mnie nic nie ginie, tylko zmienia właściciela więc wiesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fantomas napisał(a):

Uprzedzam, że to taki Cannibal "zboku"

Są bardziej płaskie.

Gdybym miał teraz kupować brał bym oryginalne.

Znalazłem i oryginalne od SG.

 

Teraz żebym nie zostawił wypłaty na wszystkie we wszystkich rozmiarach proszę Cię o podanie najlepszych rozmiarów i kolorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fantomas napisał(a):

Co kto lubi.

Kiedyś nawalałem głównie naturalnymi, ale nie ma się co ograniczać. Żrą wszystkie.

Gdybym brał to pewnie perła z czarnym / niebieskim grzbietem, firetiger.

Wielkości na szczupaka, okonia to zapomniałeś czy specjalnie nie podałeś? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...