Skocz do zawartości

Uniwersalny mocny bat - LA BACCHETTA MAGICA MILO


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Wędką  LA BACCETTA MAGICA 6,3m MILO zaraziłem się w zeszły sezonie, znajomy zakupił ją ponoć na duże liny, karpie, płotki i leszcze.


IMG_6486.JPG.8a20a38a02576eb5a94f0d2fd4a

Jakoś nie wierzyłem, że może być aż tak uniwersalna. w myśl zasady, co jest do wszystkiego to jest do niczego. Siedząc na rybach z dala przyciągała swoim uniwersalnym designem. Zawsze lubowałem się w "starociach" a ona z oddali przypominała mi jakiegoś bambusa. Jednak cała praca jako bat-a oczywiście była zupełnie inna.

Na jednej z dłuższej zasiadek nad jeziorem Czarnym wraz z kolegą wyczynowcem wzięliśmy ją na testy. Kolega określił ją jako sprzęt z wyższej półki, a gdy dowiedział się o cenie to nie wierzył, że takie cudo tylko tyle kosztuję.  Niesamowita parabola wygięcia nawet przy małej płotce, a dotego wytrzymuję wyciągnięcie karpi nawet o masie 5kg.

Na targach na Rybomanii w Poznaniu zamówiłem dwie sztuki jedną dla siebie, drugą dla ojca. Na koncie ma kilka linów prawie po 2kg i nie zerwała ani jednej ryby.
Pierwszy raz też do niej założyłem plecionkę 0,12mm i ryby nie mają szans. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dzień dobry,

 

Po przeczytaniu Pana artykułu na temat bata który da radę dużym rybom, postanowiłam go zakupić. W tym roku łowiłam duże karasie srebrzyste na bata, a przy karpiu już nie dałam rady ( zlamał się). Jeżeli nie sprawi to żadnego kłopotu, czy mógłby Pan tak po krótce napisać jak złożyć ten bat :-) 

Dziękuję bardzo,

Karolina

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 14.09.2016 o 13:08, Karlla35 napisał:

Dzień dobry,

 

Po przeczytaniu Pana artykułu na temat bata który da radę dużym rybom, postanowiłam go zakupić. W tym roku łowiłam duże karasie srebrzyste na bata, a przy karpiu już nie dałam rady ( zlamał się). Jeżeli nie sprawi to żadnego kłopotu, czy mógłby Pan tak po krótce napisać jak złożyć ten bat :-) 

Dziękuję bardzo,

Karolina

Hej. Witamy na forum na początek :)
Wędka miała świetne rekomendacje w 2014r, sam łowiłem na nią testowo, w 2015r na Rybomanii kupiłem 2 sztuki o czym pisałem powyżej i niestety jeden z elementów wędki także po iluś tam razach mi padł i to niestety na małej rybie. Z dwóch wędek zrobiłem w zasadzie jedną.
Ryby co prawda łowiłem po 2kg, ale 3 element złamał mi się pod płotką. Podejrzewam, może niesłusznie, że z wędkami jest coś nie tak jak dostają wilgoci. Maksymalne ryby jakie łowiliśmy na tego bata to karpie do 5,5kg z plecionką.

@Karlla35 który element Ci wypadł, może będę miał, to Ci wyślę jakby co.

Wędkę rozkładasz od dołu i wysuwasz poszczególne elementy, zastępujesz nowym oryginalnym lub w sklepie wędkarskim jakimś zamiennikiem

Jeśli natomiast wędka jest na gwarancji to:
dystrybutorem na Polskę jest firma Match PRO http://matchpro.pl/pl/i/Kontakt/13 Osobiście na targach i po targach rozmawiałem z Krzysztofem Kałużnym, myślę, że On czy jego brat powinien Ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nieco chaotycznie opisałam to wszystko :-) Wędka która mi się złamała to była Jaxon Silver Power. Dzisiaj dostałam nową którą zakupiłam czyli La Baccheta Magic 6,3 . No i wysuwam części wędziska, a tu każda częśc jest osobno. Nie tak jak w teleskopowych Jaxona. I mam problem żeby dobrze ją poskładać :-) Właśnie kupiłam w firmie Match Pro. Dziękuję za szybką odpowiedź.  Dopiero od 1,5 roku wedkuję tak więc :-)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A możesz wrzucić jakąś fotkę tej wędki, bo albo fabrycznie ona jest źle złożona, albo nie tą końcówką rozkładasz:-) albo już sam nie wiem :-) poszczególne części powinny się wysuwać bez problemu, a nie nakładać. Szczytówka ma czerwony sznureczek i od niej zaczynamy wyciągnać wędzisko.

1,5roku to już sporo czasu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zrobię fotki i prześlę je.Tak na jest na szczytówce czerwony sznureczek. Chyba mnie oświeciłeś, bo może nie z tej strony co powinnam wysunęłam części. Kurde, sprawdzę jeszcze raz. Muszę teraz lecieć odebrać bratanicę z przedszkola i jesli mogę to napiszę do Ciebie :-)

Pa, 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś Wielki :-)  źle zaczęłam rozkładanie bata. Dzięki za pomoc i mam nadzieję, że złowię  grube ryby :-) w załączeniu zdjęcia i zdjęcie miejscówki w której są dorodne karpie i karasie.

20160914_152946.jpg

20160914_153046.jpg

20160914_153230.jpg

20160729_191635.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...