Skocz do zawartości

Uniwersalny mocny bat - LA BACCHETTA MAGICA MILO


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Dnia 14.09.2016 o 18:12, Karlla35 napisał:

Dziękuję za pomoc i miłą rozmowę :-) a miejscówka to jezioro w Lińsku - Bory Tucholskie. Super miejsce.

I jak się łowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Oj tam, oj tam od razu łatwiej. My uciekamy nad wodę, aby kobietom w domu nie przeszkadzać. Jak się wyciągniesz w łowienie na maksa, to każdą chwilę będziesz chciała spędzić nad wodą z wędką. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kobiety nie uciekają na ryby, bo nie mają w czym przeszkadzać mężczyzną :-)  Dzisiaj byłam nad stawem, ale bez wędek. Niby pogoda sprzyjająca braniom, ale wędkarze siatek w wodzie nie mieli. Muszę zrobić w końcu zestawy do nowej wędki, ale mam problem z wyważaniem dobrze spławików, więc trochę czasu mi schodzi na to. Jeszcze wiele mi brakuje do opanowania w nowoczesnym wędkarstwie :-) kiedyś była wędka bambusowa, kołowrotek niewiadomej marki, spławik, czasami z piórka pomalowany farba i tyle. A teraz metod jest aż tyle, że jeszcze gubię się w tym wszystkim. No to byłoby tyle z moich wspominek :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 godzin temu, Karlla35 napisał:

 A teraz metod jest aż tyle, że jeszcze gubię się w tym wszystkim. 

Jeśli masz z czymś problem, to pytaj, czytaj, zadawaj pytania, otwiera wątki, a z pewnością Panowie wędkarze Tobie pomogą :mauvaisepeche:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Za zlocie miałem okazję pomachać tym patykiem. Nie powiem bym się zakochał. Bardzo cienki, smukły i ciężki kij. Strasznie leci na "pysk", ale najwyraźniej tak ma być. Nie widzę go przy łowieniu drobnicy choć akcje wybitnie paraboliczne. Jest za ciężki. Nie było mi dane nic na niego złowić dlatego nie mogę nic więcej napisać.
Pomyślałbym o jakimś dociążeniu go z tyłu, bo wędkowanie może być męczące i prowadzić do zniechęcenia.
Choć z drugiej strony rybki powinny wynagrodzić te męki.


Kotwic powinien napisać więcej, bo to on na niego głównie łowił.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam bat do większych ryb jak liny, karpie i większe karasie, które są w tym łowisku, a już jeden bat mi się połamał na karpiu :-) Jak na razie nie wybieram się na zawody, bo.. no właśnie, bo mam za małą wiedzę jeszcze :-) Może kolega Kotwic odezwie się i podzieli swoimi poradami :-) Może w przyszłym roku już bardziej sprawnie będę " batożyć " :-) :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...