Skocz do zawartości

Nowości Daiwa


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, MrProper napisał:

Za takie pieniądze w kołowrotkach tej klasy sie już filcu nie wkłada - one mają działać !!!

Filc to w JAXONIE mogę upchnąć ewentualnie, płacąc 150-200zeta, to sporo na filc zaoszczędze nie kupując dajły ?

 A tak -  nie dość ze Dajła to 1300 zł plus jakieś śmigiełko żeby wiatraczek mógł działać 50zl  i wiatrak  kempingowy napędzany ręcznie mam za 1350zł.  Kuzwa - aż „takich”  kompleksów nie mam żeby za wiatraczek firmy Dajła płacić tyle kasy ? a może mam ????

 

Na pierwszej zasiadce rozsypał się zbijak kabłąka

Masakra. Analogicznie: nikt nie kupuje merola po to, żeby go w Rumunii kozy ciągnęły na serwis.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Linek727 napisał:

Masakra. Analogicznie: nikt nie kupuje merola po to, żeby go w Rumunii kozy ciągnęły na serwis.

Adamie 

Nie chciał bym być źle zrozumiany, ponieważ sam nie do końca rozumię - z syrenki można robić kompostownik, bo ma lekki luz, koło ma lekkie bicie, a w merolu sie dłubie dłużej jak jeździ,  a nawet zakłada sie ze będzie trzeba coś podłubać - i to jest cool ? Ja naprawdę nie paniemaju ??????

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, każdy z nas stosuje pewne skróty myślowe tudzież swój szyfr, często niezrozumiały dla innych. Nie bierz sobie do serca tego, co napisałem, gdyż tu oburzeni mogą być: merol, kozy i Rumunia... :) Na pewno nie Kwiaty Holandii (łapiesz, bo tak jakoś czuję, że lubisz ten kawałek :) ).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Linek727 napisał:

Widzisz, każdy z nas stosuje pewne skróty myślowe tudzież swój szyfr, często niezrozumiały dla innych. Nie bierz sobie do serca tego, co napisałem, gdyż tu oburzeni mogą być: merol, kozy i Rumunia... :) Na pewno nie Kwiaty Holandii (łapiesz, bo tak jakoś czuję, że lubisz ten kawałek :) ).

 

?

Adam nie wziąłem sobie tego do serca gdyż zrozumiałem twój przekaz ?

Ja stosując swój skrót myślowy wplatając nieco sarkazmu wyraziłem swe zaszokowanie,  do częstych skrótów myślowych innych użytkowników rodzimego sprzętu, który to nie poprawnie działa, i tu się go beszta jak tylko to możliwe. A używając sprzętu imperialistycznych koncernów już jest wszystko cacy, mimo iż ten sprzęt często gęsto jest porównywalnie jakościowo - No oki może ciut ciut, nawet nie półka wyżej jest lepszej jakości, kosztuje trzykroć więcej,  w którym z założenia już wiesz że będziesz musiał coś wymienić coś pospawać itp.  Jest nie zastąpiony złego słowa na niego nie „powiesz” ba a nawet bana dostaniesz jak za bardzo sie będziesz wychylał ?????

Tego nie rozumie i chyba nie zrozumie ?

Chyba że @Grendziu postawi diagnozę ????

 

Lubie kawałek a jeszcze bardzie kawałek w którym śpiewa „To ja ten nie podobny” zamieniam słowo często sobie nucąc  na „nie pokorny” ?☺️

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Grendziu napisał:

Masz, masz????

Dajła wiatraczek na upały. Kupuje to, będzie hicior :P

Jak już zdiagnozowałeś to przepisz jakieś tabletki ?????

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, MrProper napisał:

Jak już zdiagnozowałeś to przepisz jakieś tabletki ?????

Ja się zastanawiam kiedy jest stop w tym wszystkim ?????

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Ja się zastanawiam kiedy jest stop w tym wszystkim ?????

Udajemy się razem do specjalisty gdyż widzę  ze i Ty nie ogarniasz ?????

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

Ja się zastanawiam kiedy jest stop w tym wszystkim ?????

Z dużej chmury mały deszcz. Szkoda czasu na swary, kiedy szepcą szuwary ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, MrProper napisał:

Udajemy się razem do specjalisty gdyż widzę  ze i Ty nie ogarniasz ?????

Nie narodził się taki jeszcze co nas ogarnie???

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Nowości Daiwa

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...