Skocz do zawartości

Zgredziu kombinuję


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Adolf napisał(a):

dośwaidczony w tych sprawach

Rozmawiałeśz moją pierwszą żoną?

Skąd wiesz? ?

4 minuty temu, Adolf napisał(a):

to poleci jakąś druklanire koszulkową z dobrym nadrukiem i jakością koszulek?

Znam.

U mnie :grin-min:

ale wykończę was finansowo ?

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, NPC napisał(a):

Musi być dopisane łowisko?

Akurat uważam że musi. Robi coś kosztem fundacji i niech choć łowisko fundacyjne będzie promowane. Ja jestem fanem prostoty i skoro zapytuje o zdanie to odpowiadam że grafika mi nie leży. Dał bym na plecach napis nie jakieś NO Kill, bo mamy własny język A coś w stylu " Złów i wypuść Łowisko Nienawiszcz" Z przodu na piersi logo fundacji. Tyle ode mnie Znając Darka pyta się nas a i tak ma to w "D" i juz decyzję podjął i drukuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jestem takim ekspertem jak wy ?, ale wg mnie nazwa Nienawisz (która osobiście uważam za najbardziej zje..ną nazwą łowiska na świecie) powinna być mała, typu dopisek pod pod logo na piersi i koniec.

Koszulka powinna zawierać chwytliwy motyw wędkarski, ciągnacy oko i nie oklepany jak szkielet. Jest 100 milionów ciekawszych clipartów, no ale skoro robi to Gruby to czego się spodziewać ? zeżarł Snikersa, cukier mu skoczył i wali nowe babole co 3 minuty twierdząc, że są najlepsze na świecie ???

Robi się to po to, by sprzedać tego jak najwięcej, delikatnie promować łowisko i poszerzyć grono odbiorców.

Ok, wiem, wiem... ? Się znam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, Fantomas napisał(a):

Co prawda nie jestem takim ekspertem jak wy ?, ale wg mnie nazwa Nienawisz (która osobiście uważam za najbardziej zje..ną nazwą łowiska na świecie) powinna być mała, typu dopisek pod pod logo na piersi i koniec.

Koszulka powinna zawierać chwytliwy motyw wędkarski, ciągnacy oko i nie oklepany jak szkielet. Jest 100 milionów ciekawszych clipartów, no ale skoro robi to Gruby to czego się spodziewać ? zeżarł Snikersa, cukier mu skoczył i wali nowe babole co 3 minuty twierdząc, że są najlepsze na świecie ???

Robi się to po to, by sprzedać tego jak najwięcej, delikatnie promować łowisko i poszerzyć grono odbiorców.

Ok, wiem, wiem... ? Się znam

 

Oczywiście że się nie znasz, bo nie chodzi o biznes tylko frajdę ? i wszyscy wią, że  nazwa własna lokalizacji jest  totalnie do bani.

W pierwszym projekcie fun koszulki jak i czapki zrobione są dla "lokersów" i taki jest tego przekaz.

Jeśli fundacja miałaby zarabiać na gadżetach samych w sobie to zgoda, łowisko i jego nazwa totalnie nie pasuje i do wywalenia jako "hot oferta".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Zgredziu kombinuję

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...