Skocz do zawartości

Zgredziu kombinuję


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Adolf napisał(a):

dośwaidczony w tych sprawach

Rozmawiałeśz moją pierwszą żoną?

Skąd wiesz? 😆

4 minuty temu, Adolf napisał(a):

to poleci jakąś druklanire koszulkową z dobrym nadrukiem i jakością koszulek?

Znam.

U mnie :grin-min:

ale wykończę was finansowo 🐷

💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, NPC napisał(a):

Musi być dopisane łowisko?

Akurat uważam że musi. Robi coś kosztem fundacji i niech choć łowisko fundacyjne będzie promowane. Ja jestem fanem prostoty i skoro zapytuje o zdanie to odpowiadam że grafika mi nie leży. Dał bym na plecach napis nie jakieś NO Kill, bo mamy własny język A coś w stylu " Złów i wypuść Łowisko Nienawiszcz" Z przodu na piersi logo fundacji. Tyle ode mnie Znając Darka pyta się nas a i tak ma to w "D" i juz decyzję podjął i drukuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jestem takim ekspertem jak wy 😎, ale wg mnie nazwa Nienawisz (która osobiście uważam za najbardziej zje..ną nazwą łowiska na świecie) powinna być mała, typu dopisek pod pod logo na piersi i koniec.

Koszulka powinna zawierać chwytliwy motyw wędkarski, ciągnacy oko i nie oklepany jak szkielet. Jest 100 milionów ciekawszych clipartów, no ale skoro robi to Gruby to czego się spodziewać 😎 zeżarł Snikersa, cukier mu skoczył i wali nowe babole co 3 minuty twierdząc, że są najlepsze na świecie 💩💩💩

Robi się to po to, by sprzedać tego jak najwięcej, delikatnie promować łowisko i poszerzyć grono odbiorców.

Ok, wiem, wiem... 💩 Się znam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, Fantomas napisał(a):

Co prawda nie jestem takim ekspertem jak wy 😎, ale wg mnie nazwa Nienawisz (która osobiście uważam za najbardziej zje..ną nazwą łowiska na świecie) powinna być mała, typu dopisek pod pod logo na piersi i koniec.

Koszulka powinna zawierać chwytliwy motyw wędkarski, ciągnacy oko i nie oklepany jak szkielet. Jest 100 milionów ciekawszych clipartów, no ale skoro robi to Gruby to czego się spodziewać 😎 zeżarł Snikersa, cukier mu skoczył i wali nowe babole co 3 minuty twierdząc, że są najlepsze na świecie 💩💩💩

Robi się to po to, by sprzedać tego jak najwięcej, delikatnie promować łowisko i poszerzyć grono odbiorców.

Ok, wiem, wiem... 💩 Się znam

 

Oczywiście że się nie znasz, bo nie chodzi o biznes tylko frajdę 😛 i wszyscy wią, że  nazwa własna lokalizacji jest  totalnie do bani.

W pierwszym projekcie fun koszulki jak i czapki zrobione są dla "lokersów" i taki jest tego przekaz.

Jeśli fundacja miałaby zarabiać na gadżetach samych w sobie to zgoda, łowisko i jego nazwa totalnie nie pasuje i do wywalenia jako "hot oferta".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Zgredziu kombinuję

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...