Skocz do zawartości

Zgredziu kombinuję


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 godzinę temu, NPC napisał(a):

Just hook IT

Za coś takiego można dostać bana, ale chodzi o fajne krótkie, hasła, zwroty wędkarskie w języku angielskim.

Kombinuj, a ja zrobię z tego grafe. Dziękuję.

Edit. Sprawdzę,czy można, ale o coś takiego chodzi. Codziennie jeden poproszę. Dziękuję 💪💪💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napis: 

Łowisko
NO KILL
i                   a tutaj w wolnej miejsce jakaś grafika
e
n
a
w
i
s
z
c
z

 

Więc norma wyrobiona bo za weekend płacisz podwójnie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grendziu napisał(a):

zwroty wędkarskie w języku angielskim.

Możesz wyjaśnić dlaczego? Dla czego we własnym kraju, mamy się posługiwać obcym językiem? Imperium Brytyjskie eskalowało? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wyjaśnić dlaczego? Dla czego we własnym kraju, mamy się posługiwać obcym językiem? Imperium Brytyjskie eskalowało? 
Niedługo Ukraiński będzie naszym językiem...
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, ArekH napisał(a):

Darku, a może jakaś fajna karykatura wędkarza i opis w ojczystym języku? 

Wymyśl tekst, może zrobię w wolnej chwili, jaka ma być tak karykatura?

 

5 godzin temu, ArekH napisał(a):

Możesz wyjaśnić dlaczego? Dla czego we własnym kraju, mamy się posługiwać obcym językiem? Imperium Brytyjskie eskalowało? 

Tak😡😡😡

 

6 godzin temu, NPC napisał(a):

Napis: 

Łowisko
NO KILL
i                   a tutaj w wolnej miejsce jakaś grafika
e
n
a
w
i
s
z
c
z

 

Więc norma wyrobiona bo za weekend płacisz podwójnie! 

A wszyscy mnie moi znajomi Graficy ostrzegali, nie rób tego, bo będzie koncert życzeń większy jak na wspólnym koncercie Zenka Martyniuka i Sepultury w jednym miejscu i o jednym czasie.

Drogi CPN, skup się proszę jeśli możesz tylko na hasłach jak ten z NIKE po angielsku, o nic więcej nie proszę. Dziękuję 👻👻👻

5 godzin temu, ArekH napisał(a):

Możesz wyjaśnić dlaczego? Dla czego we własnym kraju, mamy się posługiwać obcym językiem? Imperium Brytyjskie eskalowało? 

Drogi Arkadiuszu, a kto powiedział, że po polsku nie będzie? W tym języku władam słabo, ale go rozumiem, więc jeśli inni zabawią się w grę słów to projekty powstaną.

Grafiki w języku angielskim są powszechnie sprzedawane na całym świecie, stąd skupiam się na stare lata "zabawą" na lekkiej nauce języka, a może dzięki temu coś kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał(a):

A wszyscy mnie moi znajomi Graficy ostrzegali, nie rób tego, bo będzie koncert życzeń

Sam pytałeś o zdanie innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grendziu napisał(a):

Wymyśl tekst, może zrobię w wolnej chwili, jaka ma być tak karykatura?

 

Tak😡😡😡

 

A wszyscy mnie moi znajomi Graficy ostrzegali, nie rób tego, bo będzie koncert życzeń większy jak na wspólnym koncercie Zenka Martyniuka i Sepultury w jednym miejscu i o jednym czasie.

Drogi CPN, skup się proszę jeśli możesz tylko na hasłach jak ten z NIKE po angielsku, o nic więcej nie proszę. Dziękuję 👻👻👻

Drogi Arkadiuszu, a kto powiedział, że po polsku nie będzie? W tym języku władam słabo, ale go rozumiem, więc jeśli inni zabawią się w grę słów to projekty powstaną.

Grafiki w języku angielskim są powszechnie sprzedawane na całym świecie, stąd skupiam się na stare lata "zabawą" na lekkiej nauce języka, a może dzięki temu coś kiedyś...

A myślisz dlaczego od razu pisałem coś o piątku? Dla siebie rób jako tako a u kogoś w piątek rób na ******. 

 

Trzeba trochę pomyśleć, popatrzeć a tu już mam wyciągać pomysły jak z kapelusza.

EAT-SLEEP-FISH-REPEAT-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...