Skocz do zawartości

Zgredziu kombinuję


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Grendziu napisał(a):

Jeśli coś jest tandetne, zrób to lepiej pokaż, nie krytkuj. Proste.

Chyba Cię jakaś brytyjska wersja kowida dopadła...

Tak to nie działa.

Wstawiłeś coś i czekałeś na opinie. Jak dla mnie (i chyba nie tylko dla mnie) te grafiki są mega słabe. Wyglądają jak z randomowego bazaru. 

Trzeba było na początku zaznaczyć,że przyjujesz tylko pozytywną krytykę, a każdą inną mamy sobie wsadzić w d...

Mało się znamy ale nie poznaję chłopa. 

Albo właśnie, mało się znamy. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, Bubu napisał(a):

Chyba Cię jakaś brytyjska wersja kowida dopadła...

Tak to nie działa.

Wstawiłeś coś i czekałeś na opinie. Jak dla mnie (i chyba nie tylko dla mnie) te grafiki są mega słabe. Wyglądają jak z randomowego bazaru. 

Trzeba było na początku zaznaczyć,że przyjujesz tylko pozytywną krytykę, a każdą inną mamy sobie wsadzić w d...

Mało się znamy ale nie poznaję chłopa. 

Albo właśnie, mało się znamy. 

 

Nie pamiętam abym pytał o opinie (może tak), a o gustach nie do końca się dyskutuję, na jedną osobę mam alergię jak widać i do tego słabszy dzień. Twoju uwagi przyjmuję bez urazy na klatę, Z grafikami czy są słabe..., dla jednych tak, dla innych nie, bo już na kilka dostałem zamówienia na messenger - jak widać kwestia gustu, a ja sam się w to bawie od kilki dni i publikuję co mi się podoba. Zawsze pisałem, że jestem inny i lubię Rudę Mulatki i tej wersji się trzymajmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem to tak,że jeżeli pokazuję czy piszę coś w opinii publicznej to chcąc nie chcąc wiem,że z automatu będzie to oceniane. 

I do głowy by mi nie przyszło żeby w jakikolwiek sposób oceny te, tak negatywne jak pozytywne, blokować. 

Ton Twoich wypowiedzi w stosunku do Mavericka był naprawdę kiepski 🫤

Takie moje zdanie. Możesz wyrazić na jego temat swoją opinię. Zarówno negatywną jak i pozytywną 😉

 

Te rzeczy z pierwszego sortu jak polary, softshelle itp. wyglądały naprawdę super.

Te aktualne kojarzą mi się z małomiasteczkowym bazarem. 

Zrób research bo może niepotrzebnie marnujesz swój czas na to. I oczywiście nie piszę tego absolutnie złośliwie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z Majkelem siedzimy w drugim rzędzie, choć przyznam, że łza się w oku zakręciła... Zadyma na forum beze mnie... 🙂

Na szczęście mamy popcorn 🐷

Dawać dalej!🙂

💩💩💩

200.gif

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Ardiansson napisał(a):

Dzisiaj z Majkelem siedzimy w drugim rzędzie, choć przyznam, że łza się w oku zakręciła... Zadyma na forum beze mnie... 🙂

Na szczęście mamy popcorn 🐷

Dawać dalej!🙂

💩💩💩

200.gif

 

 

Dołączę prezentację ich walki.

3a45b4e0-c010-4289-9ef5-43aeaef3b229-gif

 

 

Jutro już będzie po całej kłótni, dajcie se siana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
Dołączę prezentację ich walki.
3a45b4e0-c010-4289-9ef5-43aeaef3b229-gif.8029999
 
 
Jutro już będzie po całej kłótni, dajcie se siana.
 
Ja to ten czerwony, ja to ten czerwony

Ja tam nie miałem zamiaru się kłócić, wyraziłem swoje zdanie. Ale ok to nie jest tandetne, te grafiki poprostu nie są godne reprezentowania fundacji dlaryb.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
39 minut temu, Bubu napisał(a):

Te aktualne kojarzą mi się z małomiasteczkowym bazarem. 

Zrób research bo może

Nie jestem zawodowym grafikiem, a nawet amatorem i robię jak umiem ( zagłębiam wiedzę od trzech tygodni w temacie), mnie się podobają, innym też, chcesz wrzucę screeny Messenger, ale bezsensu to publikować oficjalnie. Zrobię z tysiąc projektów, to może sam będę się śmiał z tych pierwszych...

Ponadto osoba która zawodowo robi nadruki na koszulki, bluzy, kubki, gadżety etc, zapytała mnie, czy mam czas i nie chce robić dla Niego projektów. Odmówiłem, bo i nie mam czasu i wiedzy oraz umiejętności wystarczających na tą chwilę itd.

Więc dla jednych bazar, dla innych biznes -kwestia gustu, ja nadal z przyjemnością się będę grafiki na własne potrzeby uczył, bo nie muszę się  prosić kogoś o projekt i poprawiać wg siebie  lub innych co o projekcie decydują.

CPN produkuje woblery, kibicuję mu, mimo wszystko, że to wg mnie.... 

@NPC mogę Ci zmienić nick na CPN bo NPC nie pasuje 🥃🥃🥃

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Grendziu napisał(a):

CPN produkuje woblery, kibicuję mu, mimo wszystko, że to wg mnie.... 

@NPC mogę Ci zmienić nick na CPN bo NPC nie pasuje 🥃🥃🥃

 

 

Jakie woblery? Jerki jak już i robię je z pewnego powodu, coś komuś pokazuję, że da się i w celach innych. Tych ładniej pomalowanych nawet Wam nie pokazuję. 
Farb z brokatem nie kupiłem dla siebie, ależ proszę komentujcie te przynęty, malowanie co pokazałem jest do tylnej części ciała. Sam to napisałem.
Nie przeczę i nie przejmuje się tym, że mnie ktoś skrytykuje, cel wykonania tych przynęt jest inny i pozostanie utajniony.

Tylko Betonowy ma zawrzeć twarzoczaszkę, tak dla zasady trzeba go trzymać krótko :D 

 

Co do nicku - nie, nie zmieniaj nic. To nie jest ani CPN ani non player character. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, NPC napisał(a):

Co do nicku - nie, nie zmieniaj nic. To nie jest ani CPN

Załatwione, zmienione wg życzenia 😆😆😆

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grendziu napisał(a):

 

CPN produkuje woblery, kibicuję mu, mimo wszystko, że to wg mnie.... 

 

Odniosę się tylko do tego: jak masz coś napisać to napisz, nie zaczynaj bez zakończenia. Twierdzisz, że to G - spoko, naprawdę nie zostanę drugim Salmo :P Wiem o tym :) 
Szybciej @tobiasz bo on przynajmniej potrafi :D  

Tylko nie fajnie, że wychodzi coś takiego w innym wątku, nie związanym z przynętami, w rozmowie nie zawiązanej nawet ze mną.

 

Weź się ogarnij, napij się Coli - nie Pepsi czy zjedz coś. Rozumiem zły dzień ale ogarnij się!

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...