Skocz do zawartości

Zgredziu kombinuję


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No patrz delikatnie ująłem i zabolało... Powiedziałbym wyglądają jak wyglądają, ale nie o to w nich chodzi...

Dajesz tutaj pokaz, męczysz się i to szanuje. Dla ryb wygląd ma drugoznaczne znacznie. Musi bardzo dobrze pracować i przypominać rybę, a czy zrobisz zeza czy symetrycznie oczy, to już mniejszy problem. Stąd Ci kibicuję i aż tak ostro nie pomyślałem 🥃🥃🥃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Grendziu napisał(a):

No patrz delikatnie ująłem i zabolało... Powiedziałbym wyglądają jak wyglądają, ale nie o to w nich chodzi...

Dajesz tutaj pokaz, męczysz się i to szanuje. Dla ryb wygląd ma drugoznaczne znacznie. Musi bardzo dobrze pracować i przypominać rybę, a czy zrobisz zeza czy symetrycznie oczy, to już mniejszy problem. Stąd Ci kibicuję i aż tak ostro nie pomyślałem 🥃🥃🥃

Nie zabolało, że te przynęty co pokazałem są do D, obiektywnie patrząc wykończenie jest do D. Wiem o tym i się z tym nie kryję, przecież sam pokazałem jakie to "piękne" lub raczej brzydkie są. Wierz mi lub nie oczy jeszcze mam.
 

Chodzi mi o to, że wychodzi ''to'' w innym wątku, nie związaną ze mną przepychanką. Napisz to w wątku o tych przynętach, napisz, że malowanie do D jak zrobił to @Ardiansson oraz zobacz co mu odpisałem. Zanim napisałeś, że mnie to boli, że wyglądają tak, że mogą straszyć w koszmarach :P A mogą :) 

Chodzi mi o to gdzie to napisałeś, coś jakby ktoś Cię obgadywał z boku. Tego nie lubię i o to mi chodzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Ardiansson napisał(a):

Z racji tego, że Najgrubszy nie dopuszcza krytyki to napiszę:

REWELACJA!!!

W życiu lepszych nie widziałem!

😆

💩💩💩

I tej wersji się trzymaj, nie stać mnie jeszcze aby sobie pozwolić kupować projekty z licencją za gruby cash, więc rzeźbie jak umiem. Wstawiam to dla siebie aby zobaczyć, czy za pół roku, rok przyjdzie progress wraz z nauką.

Jeśli bolą was oczy temat wrzucę na zamknięty i tam będę w archiwum. Bez spiny.

Rozumiem też że jako grafik z 46letnim doświadczeniem, wrzucisz też swoje zaje... Projekty, a Fundacja będzie miała prawo do ich publikacji i sprzedaży na gadżetach 🥃🥃🥃

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruby wyluzuj. Dla mnie to możesz same 💩💩💩 wrzucać i będzie dobrze, bo to nie moja sprawa 😗

Jako młody leszcz 😆 musisz wycierpieć swoje niestety. Ja na szczęście wyrosłem już dawno z takich dupereli i robię inne 💩💩💩

IMG_20230227_104709.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...