Skocz do zawartości

Fotele.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
7 minut temu, elvis napisał:

Jeśli planujesz brać udział w zawodach to niestety kosz z podnóżkiem będzie najlepszy. Jeśli do łowienia rekreacyjnego to trzymaj się fr5 i nie kombinuj.

Co najwyżej kup podnóżek od elektrostatyka, bo warto. To sprawdzona konstrukcja, a podnóżek masz w samochodzie, więc możesz się pobawić. Ten elektrostatyka to udana podróbka naszego podnóżka tzn. mojego i Ostapa.

Jeśli kosz to przy twojej wadze emoji23.png to musi być d36 Matrix lub Rive.

 

 

 

Ty się o moją wagę nie bój, za rok będę pół siebie :P

A jak o kosz zahaczyłeś, to jeden już mam i jak będziesz niegrzeczny to nie oddam :champagne-2010:

A tymczasem "paczaj" na to i powiedz czy to jest warte grzechu?

https://www.olx.pl/oferta/kosz-kombajn-ultimate-q-box-fotel-ms-range-transport-feeder-CID767-IDo4wME.html#0ea83c19e5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, jazzriba napisał:

@Grendziu po ostatniej turze Feeder Cup możesz zabierać moje Rive. :D Chętny? :P

No w sumie Twoja Żona już mi to napisała na priv, że jak dla mnie to mi zrobisz prezent i podarujesz za freee. Jakbym mógł odmówić. Niech moc będzie z Tobą:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Takie Rive Wam się podoba? :D

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/akcesoria-gruntowe-i-splawikowe-guru/24433-siedzisko-guru-rive-seat-box.html

Cena... no jak to Rive. Na pewno idzie to w parze z jakością, ale gdzie jest granica? :) nawet gdyby było mnie na to stać, to zastanawiałbym się mocno czy to kupić. A Wy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Administrator

Odświeżam, pierwszy zakup 2018 lub ostatni 2017 to nowy fotel, już kiedyś wspominałem, że od naszego Elektorstatyka lepiej mi się siedziało na czymś tam z Decatolnu u @Grzes77 

Mój fotel jest tak stary, jak metoda drgającej szczytówki na świecie :P

Stawiam na wygodę, jestem duży, muszą być podłokietniki. Nie musi być najdroższy bo marka, ma być wygodny i funkcjonalny... Może jakiś BIG dla karpiarzy? Jak ma być elektrostatyk FK6 czy może FK5R. Coś ktoś poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...