Skocz do zawartości

Fotele.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz tego typu fotel, to może luknij na ten model. http://allegro.pl/fotel-krzeslo-nowe-wedkars-elektrostatyk-fk2-gra-i7070755660.html

Ma dość szerokie i wysokie oparcie. To dokonały wiatrochron jak mamy w plecy. Mój kolega z takiego korzysta i jest zadowolony. Również nie jest mały. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 minut temu, ArekH napisał:

Jeśli chcesz tego typu fotel, to może luknij na ten model. http://allegro.pl/fotel-krzeslo-nowe-wedkars-elektrostatyk-fk2-gra-i7070755660.html

Ma dość szerokie i wysokie oparcie. To dokonały wiatrochron jak mamy w plecy. Mój kolega z takiego korzysta i jest zadowolony. Również nie jest mały. 

Twoja propozycja lub ta :)
http://allegro.pl/fk6-fotel-krzeslo-elektrostatyk-nowosc-z-polarem-i7049081010.html#thumb/1

Te drugą znam siedziałem ostatnio na fotelu który własnością jest @ktomarcel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Ale nie przemawia do mnie ta wyściółka z polaru. Ciepło owszem, ale pewnie bardzo podatne na zabrudzenia i wytarcie z czasem. Teoretyzuję. Ktoś gdzieś kiedyś się skarżył na Matrixa, właśnie z powodu polarowego obicia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, ArekH napisał:

Fajny. Ale nie przemawia do mnie ta wyściółka z polaru. Ciepło owszem, ale pewnie bardzo podatne na zabrudzenia i wytarcie z czasem. Teoretyzuję. Ktoś gdzieś kiedyś się skarżył na Matrixa, właśnie z powodu polarowego obicia. 

Wiesz najważniejsze aby w plechy było ciepło, a jak się zasyfi to sie umyje, w końcu nad wodą będzie a nie przy silosach zbożowych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, ArekH napisał:

To twój wybór stary.:icon_arrow1: Pytasz o rade, to jej udzielam. :P 

Dzięki, nie wiem co wybrać, będę szukał, mam całe świeta na to :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grendziu napisał:

Dzięki, nie wiem co wybrać, będę szukał, mam całe świeta na to :P

Kup coś porządnego co na zawody się nada a nie fotel do spania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam pytanko a'propos klasycznego elektrostatyka f5r. Jak duży jest w rzeczywistości? Czy wejdzie na bagażnik rowerowy? Jest sens targania go nad wodę rowerem, czy lepiej pozostać przy lżejszej, sprawdzonej (choć nie do końca wygodnej) konstrukcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...