Skocz do zawartości

Fotele.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
50 minut temu, Ostap napisał:

Jeden dzień pracy to drogo? emoji14.png

Gratuluję wynagrodzenia w pracy, oby praca jeszcze była fajna to żyć i nie umierać:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

ELEKTROSTATYK mi się rozdziera, pewnie w najbliższym czasie z niego spadnę. Ale póki co będę walczył na nim.

W tych wszystkich fajnych modelach widzę mały minus mimo wszystko, nie ma oparć bocznych do rąk, przy nocce na rybach jak oczy się kleją byłoby to wskazane mimo wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parcia na fotel co prawda nie mam, bo nawet jeden w garażu nieużywany wisi. Ale czekam na ostateczną wersję Cuzo. To co widzieliśmy na targach, to przejściówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 minuty temu, ArekH napisał:

Parcia na fotel co prawda nie mam,bo nawet jeden w garażu nie używany wisi. Ale czekam na ostateczną wersję Cuzo. To co widzieliśmy na targach,to przejściówka.

Nie powalił mnie, mimo pierwszego pozytywnego wrażenia.

Taki Elektrostatyk służył mi i służy od 5 sezonów. Pewnie gdybym wymienił tylko pokrowiec, to kolejne 5 by mi wytrzymał...

Ale z drugiej strony w Biedrze zostawaimy jednorazowo tyle samo, czy nie warto odłożyć kasy i kupić coś lepszego? Wielokrotnie okazywało się, że u najlepszych producentów jakość i cena idą w parze właśnie. Cenię wygodę przede wszystkim.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten fotel ostatnio jak byłem w Decathlonie, ale nie przyjrzałem się zbyt dobrze. Oglądałem tylko to feeder arm. Choć na pierwszy rzut oka mnie nie urzekł. Jakiś taki zbyt słaby się wydawał. Coś było uszkodzone, jak to na wystawie.

Myślę, że Cuzo dużo będzie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Myślał, myślał i wymyślił... Fotel powinien mieć po jednej stronie wygodne oparcie i jakąś miskę, podstawkę do zanęt (lewa strona w moim przypadku) a z drugiej strony cały system do wędek lub jednej wędki pod feeder ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ArekH napisał:

Parcia na fotel co prawda nie mam, bo nawet jeden w garażu nieużywany wisi. Ale czekam na ostateczną wersję Cuzo. To co widzieliśmy na targach, to przejściówka.

a coś mają w nim poprawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sig jest już jakaś recenzja. Poprawki będą na pewno. Też czekam na wersję finalną. Choć nie będzie oparcia na ręce bo to fotel do łowienia a nie do spania nie Darek?

Śpi się w domu, łowi nad wodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...