Grendziu

Naturalne sposoby leczenia

13 postów w tym temacie

Przeważnie w życiu nie stosowałem leków, nie cierpiałem ich, zawsze twierdziłem, że osłabiają organizm. Za to próbowałem, starałem się stosować naturalne sposoby w leczeniu. Zgaga, problemy żołądkowe - to siemie lniane. Gdy brało mnie przeziębienie (tak jak teraz) to zapijałem się hektolitrami herbaty z miodem, cytryną i sokiem malinowym oraz od czasu do czasu sokiem z imbiru. 

Nie jestem specjalistą w tej sprawie, ale z chęcią poznam Wasze sposoby. Człowiek się starzeję, więc i coraz częściej źle się czuje...

To Grendziu żaden spalacz tłuszczu. To przepis na zwykłą sraczkę. Polecam trzymać się w zasięgu kilkunastu kroków od najbliższego kibla w ciągu kilku dni od zażycia :D

Nie polecam dawać wiary takim kretyńskim stronom o "zdrowiu".

Nie ma cudownego środka na odchudzanie. Jak chcesz spalacz tłuszczu, to polecam polopirynę i kawę. Prawda jest jednak taka, że jak chcesz schudnąć to musisz mniej żreć i więcej się ruszać. Sorry :D

Właśnie dostałem ssanie i wcinam kanapki - tak wiem, całe życie w treningu i co?  I ostatnio metabolizm już nie ten, zresztą zawsze był słaby, ale za to codziennie się na czymś wyżywałem.

Jutro zaś wybiegam na Orliku trochę :)

JAK TYLKO KIEPSKO SIĘ POCzUJESz SEKS  100ml i do wyrka działa lepiej niz leki

Niech będzie, wyjdę na ortodoksa i poganina. xD
Moje podstawowe sposoby na ogólne problemy zdrowotne, to pożeranie dużych ilości cebuli i czosnku (w zależności od zawziętości: wersja surowa lub w daniach).
Lekka chrypka lub przeziębienie to herbata z lipy, dziurawca z dodatkiem soku z malin, miodu itp.
Skaleczenia to okłady z liści aloesu lub babki lancetowatej.

1 godzinę temu, Kotwic napisał:

Niech będzie, wyjdę na akieoganina. xD
Moje podstawowe sposoby na ogólne problemy zdrowotne, to pożeranie dużych ilości cebuli i czosnku (w zależności od zawziętości: wersja surowa lub w daniach).
Lekka chrypka lub przeziębienie to herbata z lipy, dziurawca z dodatkiem soku z malin, miodu itp.

1 godzinę temu, Kotwic napisał:

Niech będzie, wyjdę na ortodoksa i poganina. xD

Takiego dyskutanta mi tu brakowało :)

Ja gdy jestem przeziębiony to pije herbate z miodem na przemian z sokiem z czarnego bzu robionego przez moją babcie zazwyczaj pomaga :)

Generalnie mam lekofobię, a przede wszystkim lekarzofobię. Na codzień łykam 10 -14 g wit C i ... się nie przeziębiam. Suplementuje sie też wit D3 i K2mnk-7. Codziennie rano ssię olej, stosuje trening oddechowy wg prof, Buteyko / Rosja / na ich aparacie "samozdraw". Jem dziennie 3-5 szt żółtek, w tym 2 pełne jaja, nie żałuję sobie masła / jaja kupuję z zagrody./ Jest jeszcz parę innych rzeczy :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Wydawcą portalu dlaRyb.pl jest:

FUNDACJA "DLA RYB"
BOGUNIEWO 45, 64-610 BOGUNIEWO
Nr Konta: PKO BP 64 1020 4128 0000 1202 0123 2578
KRS: 0000613501 NIP: 6060096225 REGON: 364237131
https://dlaRyb.pl; e-mail: fundacja@dlaRyb.pl; tel.: 61 307 99 99