Skocz do zawartości

Rodzaje pelletów do koszyczka


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Dnia 8.12.2016 o 13:43, KaZuYa napisał:

Fikadooo ... hmmm.. Jeden z właścicieli  bardzo niemiły ...Cały czas jedzie na konkurencje... Co nie znaczy , że pellety ma złe///

Nie znam tej firmy, nie potrafię ocenić, filmik w miarę ok pokazuje pracę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, KaZuYa napisał:

To filmik testera zobacz resztę filmików tego chłopczyka...:D 

Najlepszym testerem pelletów na świecie jest dla mnie @Elvis, szkoda, że filmów nie nagrywa, ale jak mu posłodzimy to może kiedyś zmieni zdanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grendziu napisał:

Najlepszym testerem pelletów na świecie jest dla mnie @Elvis, szkoda, że filmów nie nagrywa, ale jak mu posłodzimy to może kiedyś zmieni zdanie :P

Jeszcze proponuję  jako dlaRyb zrobić produkcję pelletów i zanęt .... Zboże moge ja importować 15hektarów jest :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 minut temu, KaZuYa napisał:

Jeszcze proponuję  jako dlaRyb zrobić produkcję pelletów i zanęt .... Zboże moge ja importować 15hektarów jest :P .

To już planuj odpowiednie zmianowanie upraw na polach, bo śrutownik kupić nie problem, chemiczkę mam pod dachem więc jak będzie miała lepszy dzień to zrobi recepturę, na początek EKO zanęty, logo na opakowaniu i w teren z dystrybucją. Z nami wszystko możliwe, tylko trzeba chcieć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grendziu napisał:

To już planuj odpowiednie zmianowanie upraw na polach, bo śrutownik kupić nie problem, chemiczkę mam pod dachem więc jak będzie miała lepszy dzień to zrobi recepturę, na początek EKO zanęty, logo na opakowaniu i w teren z dystrybucją. Z nami wszystko możliwe, tylko trzeba chcieć :P

I śrutownik PaNIE JEST :P .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, KaZuYa napisał:

I śrutownik PaNIE JEST :P .

Trzeba ubić jakąś świnkę, zmielić na kiełbasę, dodać ziaren i będzie zanęta pikantna kiełbasa - (dla niewtajemniczonych ŻARCIK)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grendziu napisał:

Trzeba ubić jakąś świnkę, zmielić na kiełbasę, dodać ziaren i będzie zanęta pikantna kiełbasa - (dla niewtajemniczonych ŻARCIK)

i ŚWINIA JEST A NAWET DZIKA ŚWINIA OJCIEC COŚ USTRZELI :P . A jakby jeszcze mało było i wietnamki są :P .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...