Jump to content

Zanęty MASTER MIX


Grendziu
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? Poszukiwani żywi lub martwi... :)

Właśnie - to był taki niby strzał w dziesiątkę, Rybomania 2015 - podchodzę do stoiska, a tam preznetacja przynęt, dwie osoby mieszają na mokro w miksach różne zanęty. Podchodzę, dotykam, wącham i mówię: - Panowie to jest to, to jest mój zapach na leszcza, z tym że Wasz jakby bardziej intensywny, następnie wącham inne i co? I mówię pewnie będzie hicior. 

Chciałem kupić wtedy coś na testy, niestety przedstawiciele odpowiedzieli, że dziś prezentacja a po targach będą niemal w każdym sklepie wędkarskim, bo jakością i ceną podbiją rynek. 

Ja o nazwie zapomniałem totalnie, próbowałem szukać w ciągu sezonu ich w google kilka razy metodą skojarzeń, niestety nie udało się. Dziś Arek je podsunął w innym wątku:beer:

No, a ja z uporem maniaka szukam kolejnych informacji o nich  w necie i dostępność na temat zanęt Master Mix jest szczątkowa. Może ktoś widział ich całą paletę smaków, może gdzieś jest ich strona z całkowitym opisem (nie przez sklepy online) - poproszę o namiary - stawiam:beer:

A jeśli ktoś testował te zanęty to niech daje cynka co i jak, bo mega jest ciekaw, bo mój mózg nadal pamięta ten zapach:pb_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Wyprzedziłeś mnie o sekundę znowu - właśnie chciałem wkleić ten sam link, widać, że są marką powiązaną i jeśli to prawda, to dużego wyboru za bardzo nie mają :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...