Skocz do zawartości

Użyteczne nie wędkarskie drobiazgi.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmm no zadowolony nie był... Zresztą przyznał, że to jego wina częściowo bo w złym miejscu go zostawił :)

Fakt, że ja zawsze dziewczynkom i mężowi przypominam, że mają wszędzie telefon zabierać ze sobą bo muszą mieć w razie czego kontakt ze mną lub z kimś innym - to tak w ramach bezpieczeństwa i mojej spokojnej głowy :) Ale z Twojego Arku (słusznego) punktu widzenia jak za często ktoś wydzwania to szału można dostać. Moja starsza córa wczoraj dzwoniła do mnie 39 razy :o (powody były mało istotne a ja w pracy :5678fa64a3d38_tw_angry:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję kwiatku. A i podziwiam cierpliwość. Moi synkowie dostaliby zaraz wykład na temat prowadzenia się swoich przodków i byłby spokój. Zresztą moja familia wie że jestem wrogiem dzwonienia i odbierania tel. Już wolę SMS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkiego można się przyzwyczaić :) Swoją drogą mały wykład był aczkolwiek nie o przodkach xD

Co do tematu z tego wątku ja zapewne zabrałabym MP4... lubię ciszę i spokój ale w umiarkowanych ilościach. Malutka MP4 i słuchawki nawet w kieszeni się zmieszczą a zaraz przyjemniej się zrobi jak coś do ucha gra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie w tym roku mini radyjko. Ale że to jak zwykle zgred przykutwił i wydał dychę. To radyjko pograło zgodnie z ceną i po powrocie do domu śmietnik! ;) Teraz planuję ciut droższe. Może 12pln? :D A na serio http://allegro.pl/mini-radio-na-baterie-sluchawki-podrozne-aeg-i5934256852.html  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a wystarczy zabrać telefon i słuchawki. W większości telefonów są wbudowane radia.

Ja bez telefonu nie wychodzę z domu. Mało kiedy z niego korzystam. Zabieram głównie dla bezpieczeństwa i aparatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak łowie sam to zawsze słucham muzyki uwielbiam ciągnąć rybki przy ulubionych setach.

Gdy nie pracuje nie odbieram telefonu chyba że od rodziny, jak wypoczywam nie chcę mieć kontaktu ze sprawami życia codziennego.

Natomiast dawno, temu kiedy nie było komórek potrafiłem tydzień siedzieć sam na zasiadce i byłem szczęśliwy bez kontaktu z życiem codziennym ach to były czasy !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Elvis napisał:

No widzisz, a wystarczy zabrać telefon i słuchawki. W większości telefonów są wbudowane radia.

Ja bez telefonu nie wychodzę z domu. Mało kiedy z niego korzystam. Zabieram głównie dla bezpieczeństwa i aparatu.

A mój radia nie ma!:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję kupić komplet probówek. Tylko zastanawia mnie jedno. Takie rzeczy są  pokrywane od wewnątrz jakąś substancją przeciw krzepnięciu czy coś. Myślicie że to może mieć jakiś negatywny wpływ na przynęty? To fajna rzecz, miałem w ręku, jest niełamliwe i zabiera niewiele miejsca. Komplet 50szt nawet z przesyłką to niewielki koszt.

http://allegro.pl/probowki-do-oznaczania-glukozy-we-krwi-50-szt-i5779179088.html    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...