Skocz do zawartości

RANGI "dla Ryb"


Kotwic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
4 minuty temu, ArekH napisał:

Tak wiadomości z pierwszej ręki. Tym bardziej że 2 godz. w czesniej poszedłeś spać. Dzięki za dyskredytację! :P A pomimo Ze jeden z ostatnich? to niemal pierwszy wstałem. Mam nauczkę na przyszłość. Trza się pilnować ,bo kumple nie odpuszczą ,nawet na otwartym! :$ Gdzie tu odrobina dyskrecji? :( 

Żarcik!!!

 

Ktoś prowadzić musiał, więc nie piłem, tylko smakowałem. Za poświęcenie następnym razem... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ temat się rozwinął. Gaduły jedne. :D

Moja propozycja rang miała być humorystyczna i zachęcić do dyskusji i nowych propozycji.
Skoro jednak przeszła bez debaty, a jednocześnie nie przyjęła się bez uwag, to popracujmy nad tym.

Wskazać proszę zakres "tematyczny' rang, tzn: chcemy stopniowania jak w wojsku gdzie każdy "tytuł" jest raczej kojarzony z wyższymi umiejętnościami? A może wolicie lekkie podejście i wędkarskie określenia, ale mniej humorystyczne niż wcześniej podane? Z tym, że ciężko tutaj sklasyfikować, co pasuje do nowicjusza, a co wyznacza mistrza.

Z tego co kojarzę, nie mamy chyba opcji, by konkretnej osobie dodawać stałą rangę-specjalizację? Coś w stylu; (gruntowiec lub Odrzański gruntowiec, łowca drapieżników itp), gdzie takie wpisy dotyczyły by wybranej osoby z forum.

Jak coś lepszego z nazywania rang wymyślę, to poinformuję. Tylko Grendziu niech mi podrzuci informację, ile rang przewiduje system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Kotwic napisał:

 

Z tego co kojarzę, nie mamy chyba opcji, by konkretnej osobie dodawać stałą rangę-specjalizację? Coś w stylu; (gruntowiec lub Odrzański gruntowiec, łowca drapieżników itp), gdzie takie wpisy dotyczyły by wybranej osoby z forum.

Jak coś lepszego z nazywania rang wymyślę, to poinformuję. Tylko Grendziu niech mi podrzuci informację, ile rang przewiduje system.

Ranga to kropka dodatkowa w profilu. Nie zauważyłem ograniczeń w ilości "PINÓW". Od 5000 wpisów np. samemu @ArekH będzie mógł nadać sobie nazwę typu: "Odrzański Kozaczek" :D

To wszytko można zmienić, dopracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grendziu napisał:

Ranga to kropka dodatkowa w profilu. Nie zauważyłem ograniczeń w ilości "PINÓW". Od 5000 wpisów np. samemu @ArekH będzie mógł nadać sobie nazwę typu: "Odrzański Kozaczek" :D

To wszytko można zmienić, dopracować.

To dobre wieści. :beer1:
A zdalnie przez admina można przypisać konkretnej osobie takie fachowe notki?
W przypadku naszych specjalistów, można to wykorzystać do określenia ich głównej lub ulubionej metody połowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Kotwic napisał:


A zdalnie przez admina można przypisać konkretnej osobie takie fachowe notki?
W przypadku naszych specjalistów, można to wykorzystać do określenia ich głównej lub ulubionej metody połowu.

Raczej nie, ale nie ja jestem specjalistą informatycznym i mogę czegoś nie wiedzieć. To pytanie bardziej do @quba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciw by te nazwy były na wesoło. Ale raczej na forach zawsze to miało odniesienie do stażu na forum(nie fachowości) i na pierwszy rzut oka dawało się odczytać( Jakieś stopniowanie). Tu trudno się dopatrzeć czegoś takiego. Ale jak już napisałem. Decyduje większość. Zgłosiłem swoje uwagi bo temat został założony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, ArekH napisał:

Ja nie mam nic przeciw by te nazwy były na wesoło. Ale raczej na forach zawsze to miało odniesienie do stażu na forum(nie fachowości) i na pierwszy rzut oka dawało się odczytać( Jakieś stopniowanie). Tu trudno się dopatrzeć czegoś takiego. Ale jak już napisałem. Decyduje większość. Zgłosiłem swoje uwagi bo temat został założony.

To jest wg stażu - tzn. od ilości wpisów. A skopiowałem kolejność jak @Kotwic zaproponował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grendziu napisał:

Raczej nie, ale nie ja jestem specjalistą informatycznym i mogę czegoś nie wiedzieć. To pytanie bardziej do @quba

nie ma takiej możliwości, tytuł zależny jest od reguły która określa ilość postów. admin nie ma możliwości ręcznej zmiany tego ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Administrator
Dnia 24.01.2016 o 19:19, Kotwic napisał:

Jakiś czas temu zabawiliśmy się w nadanie RANG - wszystko jest zależne od ilości postów. Co i o ile się zmienia, to niespodzianka. Zdradzę tylko, że od 5000 wpisów nazewnictwo można samemu sobie nadać:beer1: -  Grendziu

Wpadło mi coś w temacie nazewnictwa rang, wrzucę kilka resztę się dopracuje:
- poszukiwacz dżdżownic,
- nawlekacz robaków,
- wyważacz spławika,
- sadzawkowy moczykij,
- grążelowy łowca,
- pogromca łowiska,
- rybomaniak,
- beztroski wędkarz,
- wędkarski wyga.

Widzę, że mi już mało zostało w hierarchii "dla Ryb" aby osiągnąć sam szczyt :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...