Skocz do zawartości

Check lista przed sezonem


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Grendziu napisał(a):

31 grudnia Ci to zacytuję 😜😜😜

Trutu trutu pęczek drutu.

Sorry za post pod postem, ale pisze to "w biegu", na pewno w tym sezonie 10k nie przekroczę, jestem przekonany. Starczy topienia kasy w coś, co ma być odskocznią i przyjemnością 🍻🍺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Po tym filmie raczej wybiorę moją propozycję, zawsze byłem zwoennikiem jakości... Ale najważniejszym jest fakt ta lapmka w zestawie, często, a raczej czasami mam pomieszczenia w mieszkaniach czy domach niedoświetlone, więc mam nadzieję, że do zdjęć się nada, bo same robienie fimów nadal do mnie nie przemawia, ale wiem, że świat się rozwija i potrzebne są rolki na insta oraz tiktok do promocji. Mam nadzieję, że gadżet dodatkowo będzie można użyć do promocji Fundacji.
 

@Grzes77 kolejne pytanko, w czym obrabiac, na szybko krótkie filmy tak aby płynnie nakładać na to jakąś muzykę (warunek nie jest konieczny) oraz tekst podcza minutowego więcej lub mniej filmiku... Chodzi o to aby było to jak najbardziej proste i przyjemne. Mówić do mikrofonu nadal nie mam zamiaru, bo to nie mój klimat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że DJI to nie jakość? Ale kto bogatemu zabroni. Przy Twoim użytkowaniu ten DJI w pełni starczy. Ale każdy kupuje co uważa.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, mav3rick napisał(a):

Sugerujesz, że DJI to nie jakość? emoji16.png Ale kto bogatemu zabroni. Przy Twoim użytkowaniu ten DJI w pełni starczy. Ale każdy kupuje co uważa.

Nie sugeruje, nie znam się na tym, natomiast jak wyżej pisałem, ta lampka o tym zadecydowała ekstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sugeruje, nie znam się na tym, natomiast jak wyżej pisałem, ta lampka o tym zadecydowała ekstra.
Zawsze można lampe w telefonie włączyć i nie trzeba płacić drugie tyle. Ale Twój wybór, ważne by spełniło Twoje oczekiwania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
27 minut temu, mav3rick napisał(a):

Zawsze można lampe w telefonie włączyć i nie trzeba płacić drugie tyle. Ale Twój wybór, ważne by spełniło Twoje oczekiwania emoji123.png

No właśnie sama lampa w telefonie nie daje rady podczas sesji zdjęciowej czasami stąd taki dodatek jest lepszy bo może zadziałać dodatkowo, ponadto idzie to w koszty firmy czyli odpisuje VAT i podatek, oczywiście muszę też na to sam jakoś zarobić, aby koszty zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu  zaufaj mi, ja też nie lubię "badziewia" i nie zawsze to, co kosztuje więcej, jest lepsze. Ten gimbal kupiłem po obejrzeniu wielu relacji, recenzji, porównań i wychodził bardzo rozsądnie w kwestii cena vs jakość. To urządzenie powinno bardzo płynnie pracować, a dji właśnie taki jest, no i długo pracuje na ładowaniu. Ja bym te 3 stówki w co innego zainwestował, no ale przyjacielu to Twoja kasa.

Ja od lat, chyba 2015r obrabiam wszystko na telefonie w programie Video Maker, oczywiście wykupiłem za 10zł dożywotnią wersję Premium i ona przechodzi na kolejny mój telefon bez problemu. Dwa tygodnie temu kupiłem sobie Samsunga S23 Ultra oczywiście najwyższy model z dyskiem 1TB i nie było problemu, bym ponownie używał wersję Premium.  

Muzyka w filmach to trudny temat i jej unikam po tym, jak YouTube zblokowało mi jeden z filmów. Ja wtedy muzykę dodałem po niby wykupieniu licencji, a i tak mnie zblokowano. Muzykę najlepiej kupować od twórcy i mieć na nią własną licencję, ale to za 10zł nie ogarniesz, więc ja teraz jej unikam, lub wybieram muzykę, którą daje darmo YouTube.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=2]Grendziu [/mention] zaufaj mi, ja też nie lubię "badziewia" i nie zawsze to, co kosztuje więcej, jest lepsze. Ten gimbal kupiłem po obejrzeniu wielu relacji, recenzji, porównań i wychodził bardzo rozsądnie w kwestii cena vs jakość. To urządzenie powinno bardzo płynnie pracować, a dji właśnie taki jest, no i długo pracuje na ładowaniu. Ja bym te 3 stówki w co innego zainwestował, no ale przyjacielu to Twoja kasa.
Ja od lat, chyba 2015r obrabiam wszystko na telefonie w programie Video Maker, oczywiście wykupiłem za 10zł dożywotnią wersję Premium i ona przechodzi na kolejny mój telefon bez problemu. Dwa tygodnie temu kupiłem sobie Samsunga S23 Ultra oczywiście najwyższy model z dyskiem 1TB i nie było problemu, bym ponownie używał wersję Premium.  
Muzyka w filmach to trudny temat i jej unikam po tym, jak YouTube zblokowało mi jeden z filmów. Ja wtedy muzykę dodałem po niby wykupieniu licencji, a i tak mnie zblokowano. Muzykę najlepiej kupować od twórcy i mieć na nią własną licencję, ale to za 10zł nie ogarniesz, więc ja teraz jej unikam, lub wybieram muzykę, którą daje darmo YouTube.
Za telefon duży plus, ja praktycznie od premiery na S23U ale 512gb. Teraz S24U odpuszczam, ale może pod koniec roku skuszę się na Iphone'a 16 Pro Max.

Dasz jakiś link do tej aplikacji? Ze sklepu google ją pobrać?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, mav3rick napisał(a):

Za telefon duży plus, ja praktycznie od premiery na S23U ale 512gb. Teraz S24U odpuszczam, ale może pod koniec roku skuszę się na Iphone'a 16 Pro Max.

Dasz jakiś link do tej aplikacji? Ze sklepu google ją pobrać?

Co do telefonu, to moja żona powiedziała, że jestem pierdzielnięty, że za telefon z dodatkami wydaję 8k, no ale żeby nie brzęczała, to kupiłem jej i synowi po nowym telefonie, no ale oba nie kosztowały nawet połowy mojego. Trudno ja muszę mieć coś, co mnie kręci. Swoją drogą bryła 23 ultra jest identyczna jak mój uprzedni Note 10 plus i mógłbym te same pokrowce używać, a nawet folie ochronne.

https://play.google.com/store/apps/details?id=videoeditor.videomaker.videoeditorforyoutube

Powyżej masz link do sklepu play i programu, który używam od lat 😁🍺🍻

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...