Skocz do zawartości

Check lista przed sezonem


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
W dniu 6.01.2024 o 12:34, mav3rick napisał(a):

No to zamawiaj, jak już trochę się nim pobawisz napisz swoją opinie.

Pierwsza jakaś lepsza fotka, piesek cierpi, bo nie może pójść na ryby👇👇👇

PXL_20240109_161108696~2.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza jakaś lepsza fotka, piesek cierpi, bo nie może pójść na ryby
2000432095_PXL_20240109_1611086962.jpg.10b845cc6b34454c2e9557471ab30772.jpg
Do takiego zdjęcia to gimbal nie potrzebny, z ręki lepszą się zrobi więc to żadna opinia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 minuty temu, mav3rick napisał(a):

Do takiego zdjęcia to gimbal nie potrzebny, z ręki lepszą się zrobi emoji2957.png więc to żadna opinia emoji16.png

Więcej się nie bawię, nie mam czasu. Zobaczymy co to warte, a filmów nadal kręcić mi się nie chcę, na razie nie wiem jak uruchomić te lampę aby błyskała extra, mimo, że w ciemnym robiłem też fotki i widzę że jest połączona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Chcę na początku mieć trzy/cztery równe kije o różnej gramturze pod zawody GPP i trzy japończyki kołowrotki, Jeden kołowrotek już mam, kije sprecyzowane mam, dzwoniłem do pracowni o blank, który uwielbiałem, zanim złamałem, więc prawdopodobnie pójdą zakupy mini, chyba, że znajdę chętnego na Hiszpanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
5 godzin temu, Grendziu napisał(a):

@Grzes77 przestałeś kupować i co się z Tobą dzieje 🤔😉😉😉

Wrzucał w odpowiednim wątku co trzeba, informował co będzie robił i co zrobił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Grendziu napisał(a):

@Grzes77 przestałeś kupować i co się z Tobą dzieje 🤔😉😉😉

Teraz sprzedaję😁

A tak poważnie, to co ma się dziać?

Czasu mało na wszystko, co mam pisać, jak teraz "martwy" sezon i trochę poświęcam więcej czasu w pracy. Będzie sezon, to się i pisać będzie, nie bój się, mimo że się obkupiłem, to jeszcze coś tam zawsze znajdę, że mi brakuje. Od poniedziałku czekam na rzeczne spławiki z łowisko.net, wstrzymali mi wysyłkę, bo czekali na świeżą dostawę, jutro dotrą, to w weekend wrzucę. Grubych zakupów nie robię, bo nie mam potrzeby, prędzej rozdaję sprzęt w rodzinie.

O łowieniu nie piszę, bo chwilowo nie łowię.

O odchudzaniu nie piszę, bo tylko w styczniu straciłem 12kg, a przecież to za dużo, zdrowie niszczę i zaraz będzie jojo, więc po co to poruszać.

Cierpliwości, jak się sezon zacznie, to będziesz miał mnie jeszcze dosyć, pozdrawiam Wszystkich serdecznie 😉🍺🍻

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...