Skocz do zawartości

Wędki feederowe wg własnej wizji


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
8 minut temu, ArekH napisał(a):

Ile musiał bym zapłacić za np. Kij rzeczny tego producenta? 

 

Nie wiem, zapytaj 😛😛😛

Kolega zapłacił 525 USD lub Euro i czeka na odbiór 🫠🫠🫠

Myślę, że ta cena jest zmienna wg tego co sobie wymyślisz. Bo Blanka to jedno, a reszta pierdół jakie będziesz chciał, jak przelotki, silnik, długość jego, z czego, mocowanie kołowrotka i coś tam jeszcze to pewnie wyceniane jest indywidualnie pod każdy projekt.

@Splot tak, chodzi o Pana z Ukrainy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tu czytałem że jaki sens jest płacić duże pieniądze za kij który leży na podpórkach większość czasu. ( rozumiem że dla autora tego cytatu względy estetyczne i walory użytkowe sprzętu nie mają znaczenia)Wystrugaj leszczynę. Feederowiec nie jest godzien dobrego sprzętu 😉

0fa501bd4506b74187b6dae3046d.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, ArekH napisał(a):

Gdzieś tu czytałem że jaki sens jest płacić duże pieniądze za kij który leży na podpórkach większość czasu. ( rozumiem że dla autora tego cytatu względy estetyczne i walory użytkowe sprzętu nie mają znaczenia)Wystrugaj leszczynę. Feederowiec nie jest godzien dobrego sprzętu 😉

0fa501bd4506b74187b6dae3046d.jpg

klasyka Panie, klasyka. idealna na lina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma wizja od zawsze jest taka, że nigdy nie kupię kija z pracowni, co nie znaczy, iż neguję takowe. u producentów większych and mniejszych zawsze wynajdę perełki, które dla mnie będą idealne. i  nie zawsze będą to kije najdroższe. wręcz takowych zazwyczaj unikam, bo często cenę podbijają duperele, które mogą ale nie muszą wpłynąć na walory użytkowe( przelotki, uchwyt, rodzaj korka, itp.)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, christhof70 napisał(a):

klasyka Panie, klasyka. idealna na lina

Klasyczniejsze egzemplarze były. Dostałem pod choinkę. Cały żółciutki. Giął się jak krowi ogon a szczytówka brązowa, sztywna jak drut. To chyba 77r. był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ArekH napisał(a):

Klasyczniejsze egzemplarze były. Dostałem pod choinkę. Cały żółciutki. Giął się jak krowi ogon a szczytówka brązowa, sztywna jak drut. To chyba 77r. był

no i ta waga😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...