Skocz do zawartości

Trabucco Heron hps 390 heavy


tankista34
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie feeder trabucco heron hps 390 heavy , wiem że to troche stary kij , ale znalazłem go w sklepie osiedlowym i za dobrą cene jest do oddania , nie ma o nim żadnych opinni w necie może cos doradzicie jezeli mieliscie z nim styczność :-D

Pozdrawiam

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Powiem Ci tak, mam mieszane uczucia do firmy Trabucco, nie chcę im robić kryptoreklamy ale miałem dwa kije, za które zapłaciłem dość sporo i nie byłem, nie jest z nich zadowolony.

Kilka lat temu kupiłem bolonkę za około 700zł - wynalazłem gdzieś super okazję w internecie - bo inne w "tej klasie" było o jakieś 200/300zł droższe. I jak się okazało później, był to model robiony na Ukrainę i kupiłem to przez jakiegoś przedstawiciela na Polskę. Od zachciało mi się coś ekstra, dziś ta wędka leży u ojca nad jeziorem.

Jeśli nie ma tej wędki w naszym katalogu na Polskę, oraz nie ma info na temat tej wędki w google to bym się bardzo zastanawiał nad zakupem - no chyba, że jakaś hiper nowość itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się co się stanie gdy coś się z kijem stanie - serwis we Włoszech, będziesz czekał lata na naprawę bo Lorpio nie załatwi ci w dwa tygodnie. Kup lepiej coś polskiego np. Mikado fajne i niedrogie kije i serwis na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za kijka po negocjacji to 100 zł za nieużywany wg. mnie grzech nie brać. Podoba mi się jego akcja w porównaniu do tych co mam tj konger arcus 3,9 150gr i cormoran black master 3,9 150gr.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że jakiś tam serwis Trabucco w PL. (Spytaj w SklepTrabucco.pl) ma. Cena kija jest bardzo ok. Ja z nim do czynienia nie miałem. Pomyśl czy byś kupił jakby nie było internetu? ;) Skoro leży tobie w ręku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Za 100zł to się nie zastanawiaj - jak pasuje to bierz, jak się popsuje, to przynajmniej będzie okazja na coś nowego:5678fa7949aa8_tw_thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...