Skocz do zawartości

ABC karpiowania - porady


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grendziu też sporo oglądam filmów nocami ale z zachodnich filmów biorę pod uwagę tylko rozwiązania techniczne... metody zanęceń , etc. ale generalnie adoptuje to pod rynek polski - nasze wody są specyficzne - i tylko łowienie w nich daje efekty...

Nikt w filmie nie powie że siedziałem 3 tygodnie dzień i noc i miałem 3 brania... tylko zasiadka była udana mieliśmy 4 ryby .. było super.... i tak pokazywane są zazwyczaj zasiadki a w tle łowiliśmy na i na to ... pytanie brzmi czy faktycznie łowili na to ...etc.

Łowienie karpi ma sens w wodzie gdzie one są - a jak wiecie niektóre wody ogólnodostępne stały się pustyniami , i szkoda czasu , pieniędzy , zdrowia na łowienie  na nich stąd i ja zmieniłem przyzwyczajenia i zacząłem łowić na komercjach duże ryby ...

W tym wszystkim chodzi o zabawę a nie o mordęgę ... Kibicuje Suwiemu podoba mi się co robi też kiedyś miałem ten etap ... hm może i mam ... ale troszkę do tego dystansu złapałem u mnie na południu jest lipa z pogodą mrozi odpuszcza i tak w kółko....

jakby było koło +5 i w nocy bez przymrozków zaatakowałbym - tak jak dla mnie niema sensu - to nie wiosna....

Za jakiś czas będę wiązał przypony to wstawię fotkę co i jak...

Pisałem już do Arka 2017 - wracam do ziga po mojemu , do pva po mojemu ( mam kilka pomysłów choć ten rok z pva przerósł me najśmielsze oczekiwania a łowie na pva z 15 lat )  no i rozwój metody po mojemu....

Szkoda że mieszkacie tak daleko wymyśliłoby się jakieś 24H nad wodą .....

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 20.12.2016 o 14:02, MjMaciek napisał:

 

Nikt w filmie nie powie że siedziałem 3 tygodnie dzień i noc i miałem 3 brania... tylko zasiadka była udana mieliśmy 4 ryby .. było super.... i tak pokazywane są zazwyczaj zasiadki a w tle łowiliśmy na i na to ... pytanie brzmi czy faktycznie łowili na to ...etc.

 

No tak się kręci wszystkie filmy,  nie tylko o karpiowaniu, na spinn także, feeder czy spławik. Trzeba trafić z rybami i umieć chcieć pozować nad wodą :champagne-2010:

Realizacja do wspólnej zasiadki kiedyś do realizacji, trzeba tylko umówić się z wyprzedzeniem. Dzięki internetowi przynajmniej możemy się widzieć tutaj czy też na innych forach czy też grupach wędkarskich.

Jak możesz to wrzucaj do czasu do czasu jakiś film, ja lingwistą też nie jestem. :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 godzin temu, MjMaciek napisał:

Greńdziu dla ciebie - nasze morze ciepłe w zimie ....

Troszke warsztatu rzadko się to zdarza aby łowcy podpowiedzieli coś - OPRÓCZ PRZYNET na które łowią......

Obejrzałem pierwszy film, bardzo fajnie zrobiony, trzy tygodnie w marcu - szacun :) Zazdroszczę wody, może kiedyś tam wkroczę, ale nie wiem czy bardziej ze spinnem bym nie chciał. Masakra pod względem towaru tam leci :P Jadę z drugim :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...