Skocz do zawartości

ABC karpiowania - porady


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Macie jakieś doświadczenia z Amurami może podpowiecie czy to prawda , że trzeba na słodko je nęcić  ??? tak bynajmniej piszą w internecie :)

Może jednak śmierdziuchy typu Halibut czy ryba ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 godzin temu, suwi napisał:

Macie jakieś doświadczenia z Amurami może podpowiecie czy to prawda , że trzeba na słodko je nęcić  ??? tak bynajmniej piszą w internecie :)

Może jednak śmierdziuchy typu Halibut czy ryba ???

A są tam gdzie łowisz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 minuty temu, suwi napisał:

Kotwic twierdzi , że są i to duuuże :D 

Hmmm ile ha ma łowisko i jaka głębokość? I kiedy ostatnio złowiono tam amura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

około 85 ha głębokość max głębokość do 17m ostatnie moje informacje to że około miesiąc temu złowiono amura 16 kg tam nikt nie poluje na takie ryby nie posiadają sprzętu na takie ryby polują na leszcza lina a najczęściej łowią drobnice .

Kotwic prowadzi tam badania i mówi że są bardzo ładne sztuki amura i tołpygi w mniejszej ilości występuje karp . Dlatego zastanawiam się nad smakiem kulek bo trochę poszperałem i raczej polecają słodkie . Może trafi się i tołpyga tylko i mój sprzęt może okazać się za słaby na 35kg torpedę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, suwi napisał:

około 85 ha głębokość max głębokość do 17m ostatnie moje informacje to że około miesiąc temu złowiono amura 16 kg tam nikt nie poluje na takie ryby nie posiadają sprzętu na takie ryby polują na leszcza lina a najczęściej łowią drobnice .

Kotwic prowadzi tam badania i mówi że są bardzo ładne sztuki amura i tołpygi w mniejszej ilości występuje karp . Dlatego zastanawiam się nad smakiem kulek bo trochę poszperałem i raczej polecają słodkie . Może trafi się i tołpyga tylko i mój sprzęt może okazać się za słaby na 35kg torpedę :D

U mnie idą na zwykła kukurydzę, czasem na orzecha tygrysiego. A może spróbuj na kulki o smaku tataraku? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
będę próbował ale zacznę od słodkości

Będę miał po powrocie łódeczkę to wynajdę góreczkę i będę starał się coś złowić a czas pokaże


Tandem baits pop-up tłusty łosoś i kawior dał ostatnio amura:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...