Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dopłata do Warszawki 125pln 5131a6be80f852d7764f79c68cab207c.jpg

Guru. Moje ulubione. Teraz mam dwa pełne komplety Reaper-a 732aeeba2035b65a8345204455a44606.jpg

Akcesoria do testów i koszyczków Grendzia

3b1f0ff959af9992d91b3e989cc341d2.jpg

Zobaczymy czy co Artur sypie sie sprawdza i u mnie. a7fa08fe4e6fb4be75438f5700305fea.jpg

Trochę klasyki 7f1dfab844e1308385265a2ed3e7c2ed.jpg

I moje ulubione kolorowe pieczywo fluo oraz pellet 4 Bait-Tech na próbę i do Pva20160201_213523.thumb.jpg.44105670c933b0

Ps. Musiałem wykorzystać bon z wygranych zawodów i talon konkursowy Suwiego do Raven.

Mała, targi są w weekend, ale po weekendzie jest poniedziałek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Może nie do końca wędkarskie ale w końcu dlaRyb:

1. Akwarium - chodziło mi po głowie to od dłuższego czasu - miałem kiedyś mega duże na malutkim mieszkaniu, a teraz mini w domu. Był to spontan, zakup z synem - niech się przez dłuższą chwilę dziecko nacieszy - do tego dokupiłem żwirek, roślinki, korzeń i chemię - jutro dokupię rybki - jak korzeń opadnie - zrobię zdjęcie i opiszę jak zakładać akwarium.
56afc5f39ca2a_miniakwarium.jpg.0c2ffc33f

2. Suplementy diety - dla siebie a poniekąd dlaRyb i wędkarstwa - jak zapodam na maksa to czeka mnie spinnigowe życie nad wodą od maja i bieganie z wędką, bo dziadek ma zamiar mieć jeszcze w życiu ADHD jak dawniej i wrócić do formy - co się tyczy zero alkoholu, zero PEPSI - non stop trening (na Rybomanii prawdopodobnie odpuszczę ten ostatni raz dla Was).
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Elvis napisał:

Mała, targi są w weekend, ale po weekendzie jest poniedziałek. emoji41.png

Chodziło mi bardziej o to, że gdyby Rybomania była w poniedziałek to Grendziu z przyczepką musiałby jeździć ;) a Wy autobusem :D

PS. Zaszalałeś dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się obkupuję dzisiaj, żeby na Rybomani nie przepłacać. Tam tylko jakieś gadżety na pamiątkę. Typu wędka, młynek może....

Żartuję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.02.2016o21:47, Elvis napisał:

Ps. Musiałem wykorzystać bon z wygranych zawodów i talon konkursowy Suwiego do Raven.

Mała, targi są w weekend, ale po weekendzie jest poniedziałek. emoji41.png

Ciesze się , ze się przydał talon mały ale zawsze na wieczorne piwo ci  się przyda ta kwota :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, andrzej napisał:

W Decathlonie znowu pojawiła się promocja na wiadro sensasa z zanętami:

http://www.decathlon.pl/zestaw-zant-pociowych-sensas-2015-id_8305522.html

Tylko taka mała uwaga. To nie są zanęty z pierwszego rzędu. To są zanęty Clubowe. Ich cena to około 60% ceny tych standardowych. Przeciętnie chodzą po około 13 zł/kg. Tak więc przy takiej promocji mamy co najwyżej wiadro z pokrywką gratis. Możemy się trochę podlansować. Ale uprzedzam wiadra są dość słabe. Pękają. Wolę takie budowlane. 

Żeby nie było, też taki zastaw kupiłem(dla wiadra, a właściwie pokrywki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...