Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 21.03.2017 o 14:52, elvis napisał:

@Filip, jak tam Twoja Sphere Bomb? Były testy, czy jeszcze czekasz?

Staś je bardzo chwali i mój kolega który ja na również.

 

 

Jeszcze nie było czasu na testy. Może w ten weekend się nim pobawię. Generalnie ten rok będzie dla mnie słaby. A szczególnie wiosna. Ale odbije sobie jesienią jak i w następnym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2017 o 15:05, Filip napisał:
Jeszcze nie było czasu na testy. Może w ten weekend się nim pobawię. Generalnie ten rok będzie dla mnie słaby. A szczególnie wiosna. Ale odbije sobie jesienią jak i w następnym sezonie. 


A ja specjalnie zrobiłem dopłatę do OM, bo myślałem, że spotkamy się kilka razy na Gliniankach w Zielonce. Tam tylko wiosną, bo jak później zarośnie to po łapaniu. Planuje zrobić jedną miejscówkę i o nią trochę zadbać, ale czy będzie kiedy.
Ja planuję zacząć po pracy w poniedziałek jak pogoda pozwoli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2017 o 16:47, elvis napisał:


A ja specjalnie zrobiłem dopłatę do OM, bo myślałem, że spotkamy się kilka razy na Gliniankach w Zielonce. Tam tylko wiosną, bo jak później zarośnie to po łapaniu. Planuje zrobić jedną miejscówkę i o nią trochę zadbać, ale czy będzie kiedy.
Ja planuję zacząć po pracy w poniedziałek jak pogoda pozwoli.

O tym to i ja myślałem już dawno. Aby się spotkać. Na glinki daleko nie mam akurat. A ogólnie ta woda ma potencjał są spore ryby. Wiem bo widziałem foty. Ale do tego łowiska trzeba specjalnego podejścia. Tam latem może i da się połowić jak przyszykuje się miejsce ale to za dużo ludzi dla mnie jest w tym okresie aby tam latać. W tym sezonie to ja naprawdę chciałbym był chociaż 4 razy w tygodniu nad wodą. Ale wiem że będzie to niemożliwe i trudne w realizacji z powodu kilku rzeczy a między innymi budową domu. Tak naprawdę to ten sezon ja praktycznie sobie odpuszczę jeśli chodzi o ryby. Pewnie polatam trochę na szybkie wypady na komercję. A od następnego sezonu jak wszystko się trochę rozluźni. To ruszam pełną parą. I znowu nad wodą będę dzień i noc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzisiaj doszła taka przesyłka
IMG_20170331_175048.jpg
Ale zwracam ją, nie leży mi to kompletnie, kieszenie przy małych pudełkach już mi przeszkadzają, więc przy szczupakowych całkiem brak komfortu będzie. Więc nietrafiony zakup i pierwszy raz będę coś odsyłał, bo nie spełniło moich oczekiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...