Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, jakub_wr napisał:

 

W tym przypadku zanęt nie mieszałem, poszła sama rybna plus po 100gram każdego pelletu. Efekty, dwa karpie i sporo brań wzdregi/płoci. 

 

20170506_093826.jpg

I o to było kaman. :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
18 godzin temu, jakub_wr napisał:

Wiesz czasem trzeba wypróbować, przekonać się co to warte. Metoda jest bardzo ekonomiczna. Na dwa feedery przez cały dzień zużyłem 300gram zanęty i 300gram pellet ów. To i tak taniej niż to co rzucam pod matchówke jakby zsumować zanęty kukurydzę konopie robaki ziemię... 

 

W tym przypadku zanęt nie mieszałem, poszła sama rybna plus po 100gram każdego pelletu. Efekty, dwa karpie i sporo brań wzdręgi/płoci. 

 

20170506_093826.jpg

3 sezony temu wymieszane chyba pół wanny drogich miksów, mielonych pelletów, prażyłem i mieliłem konopie i takie tam. 

Najlepsza zanęta na maksa była... Teraz Idę na łatwiznę. Zabieram 20-30 paczek nad wodę i miksuje wg uznania:icon_arrow1: wyniki są jakby mniejsze, ale wody też inne:P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu się totalnie różnimy P. Darku. Ja nad wodę nie  wożę ton zanęty. Planuję w domu co i jak. Nie sprawdzi się? Trudno. Nad wodą, chcę wędkować, a nie dumać nad zanętą. Co najwyżej, mogę modyfikować jej skład, i kleistość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
17 godzin temu, ArekH napisał:

No i tu się totalnie różnimy P. Darku. Ja nad wodę nie  wożę ton zanęty. Planuję w domu co i jak. Nie sprawdzi się? Trudno. Nad wodą, chcę wędkować, a nie dumać nad zanętą. Co najwyżej, mogę modyfikować jej skład, i kleistość. 

A widzisz Panie Arku. Dzięki temu nie mam może uniwersalnej zanęty, ale za to dzięki temu strategie mogę dobrać do warunków zastanych nad wodą. Po przyjeździe obserwuje wodę, z 5-10 min miksuje, a potem się rozkładam i łowię. Wiadomo, że gotuje ziarna wcześniej, a nie nad wodą. Myślę, że dzięki temu mam przewagę na Tobą. Żarcik. Będziesz na Ługach w weekend?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

Nie będę. Idę na zastępstwo. Kolega ma komunię i poprosił bo wolnego nie dostał. Powinienem pomóc! 

Ciebie akurat rozumiem Panie kolego:icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ArekH napisał:

Jakubie, proszę. Ja znam zależność, łowię kilka miesięcy. ;)

No przecież, nie wątpię, tak tylko się odniosłem do Twojego komentarza że drogo poszedłem, moim zdaniem to jest akceptowalny koszt. Nie wiem może dałoby się też sypać pellet aller i zanętę traper ale nie mam ochoty sprawdzać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera drogo, ale chciałem mieć i zamówiłem. Jak dojdzie napiszę co z jakością. Będzie może łatwiej i szybciej fotki rybkom strzelać. 

http://allegro.pl/miarka-mata-wedkarska-2w1-miara-do-ryb-nowosc-i6722785414.html

Kurcze, niech się woda ustabilizuje w końcu bo już z nudów głupieję. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ArekH napisał:

Cholera drogo, ale chciałem mieć i zamówiłem. Jak dojdzie napiszę co z jakością. Będzie może łatwiej i szybciej fotki rybkom strzelać. 

http://allegro.pl/miarka-mata-wedkarska-2w1-miara-do-ryb-nowosc-i6722785414.html

Kurcze, niech się woda ustabilizuje w końcu bo już z nudów głupieję. 

Szykowne to cudo !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...