Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem. Ale wstrzymałbym się z oceną. Czasem nawet na spławiku wiele się nie zobaczy. Jeśli to nie była Method, a przypon długi, takie rzeczy nie powinny dziwić nieraz. Wędkowałeś klasycznym zestawem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, klasycznie na koszyczek. Zrozumiałbym gdyby to był jeden, dwa takie niewidoczne brania w ciągu godziny, ale to było kilkanaście takich przypadków. Łowienie zacząłem z długim przyponem, ale potem zmieniałem na krótsze po 2 - 3 takich niewidocznych braniach...Nie wiem może tak ma być, że do delikatnego łowienia jest tylko ta najczulsza szczytówka, a ta średnia jest do methody a najtwardsza do większych koszyków..Mimo tego kijek jest naprawdę super i nie żałuje zakupu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, rybakk napisał:

Ja ostatnio zaopatrzyłem się w woblery http://pleciona.pl/pl/c/Woblery/8  i jestem z nich bardzo zadowolony;/ ładnie na nie mi biorą rybki i nie mam z nimi żądnych problemów.

Cześć rybakk, ale to do sieci dołączasz zakupy czy jak :champagne-2010: To tak żartem, na dzień dobry... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem paczkę z Deeprem, zapomnieli w sklepie włożyć uchwyt do "selfi" ale już wyjaśniłem i mają dosłać. Koszt paczki 1 115 PLN.

Kolejna paczka z Drapieżnika odebrana również dziś. W środku zanęta, dwa kołowrotki Cormoran (miałem kupić Shimano ale odpuściłem bo 614 PLN / szt to lekka przesada), żyłki i plecionka Drennan, mały Spomb (na zapas bo mam już tej wielkości) i gazeta propagandowa w gratisie. Całość 420 PLN. Trochę może wydałem, ale wszystko potrzebne ;-).

20170523_163914.jpg

20170523_165325.jpg

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2017 o 17:38, Kubik napisał:

Grzesiu widzę ze mile spędziłeś czas na urlopie.:P Kupując wszystkie bardzo potrzebne rzeczy.:champagne-2010:

Udało mi się sprzedać dobry i nieużywany lub mało używany sprzęt i te pieniądze przeznaczyłem na powyższy zakup. Jeszcze mi zostało i kupię sobie spawarkę inwentorową i kompresor 50 litrów a to podobna kwota jak zakup Deepera ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/cormoran/21042-cormoran-corcraft-br-5pif-2500.html

Przestrzegam przed zakupem tego kołowrotka. Kupiłem dwa i w obu nie działa wolny bieg, do tego w jednym z nich gdy szpula jest w dolnym położeniu kołowrotek zwyczajnie się zacina. Do tej pory miałem kilkanaście kręciołów, z Cormorana 12 i wszystkie z wolnym biegiem i takich problemów nie było. Moim zdaniem towar przed wysłaniem powinno się sprawdzać, jutro dzwonię do Drapieżnika ale jestem wkur... >:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2017 o 20:18, Grzes77 napisał:

Udało mi się sprzedać dobry i nieużywany lub mało używany sprzęt i te pieniądze przeznaczyłem na powyższy zakup. Jeszcze mi zostało i kupię sobie spawarkę inwentorową i kompresor 50 litrów a to podobna kwota jak zakup Deepera ;).

Spawarka i kompresor w domu, to niezastąpiony sprzęt dla majsterkowicza i gospodarza. Popieram. Ja mam spawarkę samodziełkę odkupioną od kolegi. Mimo że 230v ma na prawdę moc topienia. Kompresor zrobiony z kompresora zamrażarki. Do malowania niekoniecznie, ale do reszty, daje radę. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...