Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz rower - odpada - no chyba że przyczepa !!!

Ty mnie jeszcze nie znasz.

Potrzebne mi było siedzisko z oparciem, a przy okazji będzie super skrzynka na lód. No mini kosz na jakieś zawody dla młodego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem paczkę z młynkiem do ziaren (konopii) Bosch, latarkę czołową Energizer, dwie szlifierki, spawarkę inwertorową, całość 821 PLN i wszystko pod kątem wędkarstwa ;-).

20170525_172033.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wadliwe Cormorany dotarły do Drapieżnika a dziś od nich odebrałem kolejną paczkę, która zawierała:

1. Dwa kręcioły Cresta, wyglądają oki,

2. Trzy paczki haków,

3. Nugetsy, które sprawdzają się nad "moją" zaporówką,

4. Trzy szczytówki do mojej Daiwy Windcast.

5. Żyłka Drennan.

Za tą paczkę wyszło prawie 7 stówek, po odliczeniu zwróconych Cormoranów zapłaciłem dziś 407 PLN B|.

20170530_205753.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te haki miałem Nie zawiedziesz się raczej.  Napisz o kołowrotkach po pierwszej zasiadce Moc na korbie mnie interesuje. Ale to chyba sam wiesz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, ArekH napisał:

Te haki miałem Nie zawiedziesz się raczej.  Napisz o kołowrotkach po pierwszej zasiadce Moc na korbie mnie interesuje. Ale to chyba sam wiesz. ;)

Bez tych Drennanów nie wyobrażam sobie zestawu z push-stopem, jak również bez PR39 nie wyobrażam sobie klasycznych zestawów, a dokładnie łowienia na pinkę lub białe. 

A moc będzie z nimi :icon_arrow1:. Wydaje mi się, że kręcioły powinny dać radę, po sprzęcie często od razu widać, że da radę, lub nie. Przy tych jestem jakoś spokojny. Mają dobry klip, elegancko pracują na sucho i dwie szpule ale, głęboką i płytką ;):champagne-2010:.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja zamówiłem arma z neta, ale coś od ponad tygodnia sprzedawca się nie odzywa, także czeka mnie mała potyczka. A z mniejszych zakupów koszyki Pi oraz Drennan

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrotnica do fotela znaleziona całkiem przypadkiem i za małą kasę oraz mocowania nóg. Pudełko na .... jeszcze nie wiem na co i nowy kozik, bo stary gdzieś przepadł. 9094e1816c8cea5e512d4c46f7b8d61d.jpg8a063264f25969e456382ba2ea807bec.jpg985b692c1058e8229ee8c75c80913b19.jpg8757996e8107591e668f7b87954fb682.jpg20fa723af14896cd3497958171e2be67.jpg

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...