Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, ArekH napisał:

@stan Ja proponuję tonować wypowiedzi. Nie znasz nikogo z Nas. Osobiście, wypraszam sobie takie uwagi. Może więcej czasu poświęć  w temacie "Wyniki nad wodą "(Własne posty) A potem podyskutujemy, Kto, gdzie i ile czasu spędza. 

Kolega widzę trochę przewrażliwiony jest ,bo żarty nawet poważnie odbiera...Obiecuję,że dla dobra grupy postaram się je ograniczyć do minimum :D Co do chwalenia się swoimi wynikami nad woda,to nie robię tego z powodu mojej wrodzonej skromności :D Ale,żeby nie było tak ,że ja tylko na tych rybach siedzę i się wymądrzam to ramach zadośćuczynienia zakupoholikom w tej grupie i pokuty za moje złośliwe żarty ,pobiegłem dzisiaj do najbliższego sklepu wędkarskiego i kupiłem sobie nową,niepotrzebną wędkę,żeby odzyskać choć trochę reputację w oczach niektórych członków grupy :D. Ostatnio liczyłem moje wędki i doliczyłem się ich 37... Mam ich po kilkanaście do każdej metody połowu z wyjątkiem tyczki ( ta metoda mi wybitnie nie odpowiada..) Dlatego nowe kije są mi nie potrzebne tak naprawdę i kupuje je tylko wtedy,kiedy trafiam na jakąś super okazję,czyli patyczek o super stosunku jakości do ceny.Ostatnio takim zakupem była bolonka Trabucco Orbitron za 150 zł,a dzisiaj Feeder z tej samej stajni -  Precision XT Feeder Plus za 180 zł... Feederek spodobał mi się nie tylko z powodu ceny ale także : Super wygląd ,wybitnie progresywna akcja ,rękojeśc całkowicie z pianki EVA no i duże przelotki na szczytówkach,co daje dodatkowe możliwości ,jakie to  chyba takim wyjadaczom feederowym jak tu obecni nie muszę tłumaczyć :D Jak widać nie jestem taki święty jak mogłoby się wydawać :D  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz, jak chcesz to potrafisz.
Co do żartów to nawet nie próbuj się ograniczać, bo ....
Co najwyżej stosuj więcej emotikon by to było bardziej wyraziste. Ja wędek też już mam kilka, pewnie więcej jak żona butów, ale to nie moje wina , że ona ma ich tak mało
Tyczki też nie nam i nie zamierzam mieć. Podobnie jak Tobie i mnie nie odpowiada ta technika łowienia.

Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycja jest bardzo ważna i trzeba ją pielęgnować, tak więc tradycyjnie w poniedziałek jak nie na rybach to na zakupach.

Jest kilka nowości i jedna super okazja.

No i może jeszcze dzisiaj zrobię jakieś testy wody nowego pelletu. 630f52cd763f16a25dcf85e97e0c1a8d.jpg

3f9c444acf93f06fc472eb720e54ef50.jpg07aa45aec19931802cd294b2f938312d.jpg4b41f131bc5c903683b75ae5478ed339.jpgf3492ccb443cfd411e08cf4d8c1a4d3b.jpgf38d96db028f9c6a90b6b4273c731562.jpg9725d15d5212d36d3b2870357d7bdadd.jpg

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel te gumowe koszyki to od Browninga? Ostatnio kupiłem właśnie z tej firmy i jestem mega zadowolony.

Tak, koszyczki są od Browning-a, z tym że one są z tworzywa nie z gumy.

Te drugie typu bullet są z Matrixa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, koszyczki są od Browning-a, z tym że one są z tworzywa nie z gumy.

Te drugie typu bullet są z Matrixa.

No to coś gumopodobnego dla mnie mam 30ki ale muszę cięższe kupić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...